PRIME Show MMA: Alan Kwieciński bez problemów znokautował rywali w walce dwóch na jednego

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
Kwiecinski.jpg


To musiało się tak zakończyć. Alan Kwieciński bez najmniejszych problemów rozprawił się z rywalami w walce dwóch na jednego podczas gali PRIME Show MMA.

Pierwszy z pojedynku został wyeliminowany Jakub Lasik, który wielokrotnie lądował na macie w pierwszej odsłonie. Ostatecznie nie wyszedł on do drugiej rundy.

Starcie zakończył Kwieciński w drugiej rundzie, rozprawiając się z Rafałem Pazikiem. Ciosem kończącym było kopnięcie na korpus, po którym przeciwnik zwijał się z bólu.

Pojedynek okazał się ogromnym chaosem. Lasik i Pazik starali się we dwójkę atakować Kwiecińskiego, jednak ten dawał sobie z tym radę, celnie atakując zarówno głowę, jak i korpus swoich rywali. Niemal wszystkie uderzenia dochodziły do celu, co kończyło się deskami zarówno Lasika i Pazika. Kolejne minuty pokazały, że przeciwnicy Kwiecińskiego nie są gotowi na jego ofensywę, bo dochodziło nawet do akcji, podczas których Lasik kładł się na matę przez wyprowadzeniem uderzenia przez Kwiecińskiego.

Była to druga walka Alana Kwiecińskiego w ciągu zaledwie dwóch tygodni. 5 lutego przegrał on jednogłośną decyzją sędziów z Denisem Załęckim. Teraz zwyciężył on w walce dwóch na jednego na zasadach kickboxingu.
 
Last edited by a moderator:
Bonus też rozjebał 3 leszczy na rynku w Poznaniu, więc nie jest to jakiś super wyczyn xD
pragnę przypomnieć, że nie było tam sędziego jako takiego, walka nie liczy się do oficjalnego rekordu łazarskiego gladiatora, to coś jak nabijanie wyniku na almmie :siara:
 
pragnę przypomnieć, że nie było tam sędziego jako takiego, walka nie liczy się do oficjalnego rekordu łazarskiego gladiatora, to coś jak nabijanie wyniku na almmie :siara:
Ale oni nie mieli rękawic, więc można nadać tej heroicznej walce bonusa na rynku status honorowej walki ulicznej i rekord na gołe pięści 3-0 za rozjebanie 3 gimbusów na raz.
 
Ale oni nie mieli rękawic, więc można nadać tej heroicznej walce bonusa na rynku status honorowej walki ulicznej i rekord na gołe pięści 3-0 za rozjebanie 3 gimbusów na raz.
przez chwilę miałem wątpliwości, sprawdziłem, faktycznie - prekusorzy walk na gołe pięści w freak mma
 
Back
Top