Wyniki PRIME SHOW MMA 7 – wyniki gali

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
PRIME7.jpg


13 stycznia o godzinie 20:00 w Koszalinie rozpoczęła się gala PRIME SHOW MMA 7, podczas której kibice zobaczyli dwanaście pojedynków. W najważniejszym z nich doszło do rewanżu pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem a Jackiem Murańskim. W klatce zobaczyliśmy także między innymi Pawła Trybałę i Erko Juna.

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Wyniki gali:

Walka wieczoru:

[Boks, małe rękawice]: Jacek „Muran” Murański pokonał Pawła "Prezesa FEN" Jóźwiaka niejednogłośną decyzją sędziów

Karta główna:

[K-1]: Kasjusz „Don Kasjo” Życiński vs Adam Soroko - pojedynek odwołany, "Don Kasjo" wyszedł do klatki i poinformował o kontuzji Soroko
[MMA]: Erko Jun pokonał Pawła "Trybsona" Trybałę przez nokaut (kontra lewym sierpowym) w rundzie pierwszej
[Boks]: Natan „Bóg Estetyki” Marcoń pokonał Michała „Bagietę” Gorzelańczyka przez techniczny nokaut (uderzenia) w rundzie pierwszej

Finał Igrzysk Gladiatorów
Adrian „Puszbarber” Salwa zwycięzcą Turnieju Gladiatorów
. Pierwsza eliminacja - Tomasz Olejnik pokonał Dawida „Harnasia” Harasia przez techniczny nokaut (kopnięcia i uderzenia), Druga eliminacja - Adrian „Puszbarber” Salwa i Tomasz Olejnik pokonali Łukasza „Magicala Jr” Malankowskiego przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze), Trzecia eliminacja - Adrian „Puszbarber” Salwa pokonał Tomasza Olejnika przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze)

[MMA]: Bernadeta „Bouncing Betty” Urbańska pokonała Patrycję "Natalie Wayne" Przytułę przez techniczny nokaut (kontuzja nogi) w rundzie pierwszej
[MMA]: Michał „Bagieta” Gorzelańczyk pokonał Jana Kapelę jednogłośną decyzją sędziów
[Boks, małe rękawice]: Andrzej „Żurom” Żuromski pokonał Tomasza "Chica" Galewskiego przez techniczny nokaut (kontuzja nogi) po rundzie pierwszej
[Boks, małe rękawice]: Patryk „Wielki Bu” Masiak pokonał Marcina Wichowskiego i Rafała Chelińskiego przez techniczne nokauty (uderzenia) w rundzie pierwszej
[Boks, małe rękawice]: Dawid „Ambro” Ambroziak pokonał Grzegorza „Hellboy'a” Głuszcza jednogłośną decyzją sędziów
[MMA]: Michał Cichy pokonał Marka Jówko przez techniczny nokaut (uderzenia w stójce) w rundzie pierwszej

Karta wstępna:

Półfinały Igrzysk Gladiatorów
Łukasz „Magical Jr” Malankowski i Dawid „Harnaś” Haras
pokonali Jakuba Lasika i Ronaldo "Czarnego Polaka" Mirandę - Dawid "Harnaś" Haras pokonał Jakuba Lasika przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) i Łukasz "Magical Jr" Malankowski pokonał Ronaldo "Czarnego Polaka" Mirandę przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze)
Adrian „Puszbarber” Salwa i Tomasz Olejnik pokonali Huberta „Dredziastego” Węzkę i Macieja „Starego Wiewióra” Wiewiórkę - Tomasz Olejnik pokonał Macieja "Starego Wiewióra" Wiewiórkę przez techniczny nokaut (uderzenia w parterze) i Adrian "Puszbarber" Salwa pokonał Huberta "Dredziastego" Węzkę przez poddanie (dźwignia na rękę)

 
Last edited by a moderator:
Tych dwoch ochroniarzy z którymi walczy Buła to ciecie parkingowe, czy duże chłopy z dyskoteki gdzie co weekend bronią pasa samca alfa przeciwko namefedrowanym pretendentom?
 
  • Bones
Reactions: jut
Tych dwoch ochroniarzy z którymi walczy Buła to ciecie parkingowe, czy duże chłopy z dyskoteki gdzie co weekend bronią pasa samca alfa przeciwko namefedrowanym pretendentom?
Pewnie tacy co straszą wyglądem, warunkami fizycznymi, a jak coś potrafią to nie będą mogli tego dziś pokazać, bo walka w boksie w małych rękawicach.
 
Wielki Bu był ogłoszony na tego Prime przed czy po tej parodii z Załęckim?
Bo mijają ledwo 3 tygodnie od wspomnianego - „starcia” :roberteyeblinking:
 
Panowie nie ma żadnego tematu o StrikeKing? Wolałbym podyskutować nt Homera i klanu Rajewskich, niż oglądać mix dupodajek z murańskim i utrzymankiem kokocińskiej.
 
Najlepszy kawałek Żuroma, innych poprostu nie ma, nie chcecie ich słyszeć, są chujowe, jak żurom, ale macie, ten chujowy song.
 
Zerknąłem tylko. :lol:
Nie No, dowiedziałem się o jej istnieniu jak była u Winiego na kanale. Sprawdziłem i jak dla mnie świniak straszny, bez szans pod ręczny. A tutaj wygląda sporo szczuplej po prostu.
Ogólnie to się zgodzę, dla mnie też nic specjalnego, nie jest to Holly Madison.
 
Back
Top