Wyniki PRIME SHOW MMA 6: Don Kasjo vs Księżniczka – wyniki gali

Dlaczego syn Gwoździa ma inne nazwisko? To jakiś bękart?

Pisałem w jakimś temacie, że to jest jego pasierb. To syn jego żony, ale nie biologiczny Artura G. pseudonim Gwóźdź. Biologiczny syn Artura G. pseudonim Gwóźdź ma na imię LENOX. Tak, to prawda.
 
Pisałem w jakimś temacie, że to jest jego pasierb. To syn jego żony, ale nie biologiczny Artura G. pseudonim Gwóźdź. Biologiczny syn Artura G. pseudonim Gwóźdź ma na imię LENOX. Tak, to prawda.
A jest czarny jak Lewis? :roberteyeblinking:

Lenox... To przebija nawet Brajanka.
 
A jest czarny jak Lewis? :roberteyeblinking:

Lenox... To przebija nawet Brajanka.

No odklejka, ale w wykonaniu Artura G. pseudonim Gwóźdź nic nie może dziwić. Sam kiedyś mówił, że to na cześć Lennoxa Lewisa, ale niepodobny. Ciągle wrzuca jego foty na swoje media. Ja się cykam wrzucić tutaj zdjęcie 7 lata w obecnych czasach.
 
Patrząc na to jak dzieciak wygląda to można mieć wątpliwości czy faktycznie dziecko Artura, młody jakiś za ładny i sympatycznie mu z oczu patrzy. Ciekawe co z niego wyrośnie, ale przy takim ojcu to będą ciężary.
 
Patrząc na to jak dzieciak wygląda to można mieć wątpliwości czy faktycznie dziecko Artura, młody jakiś za ładny i sympatycznie mu z oczu patrzy. Ciekawe co z niego wyrośnie, ale przy takim ojcu to będą ciężary.

pewnie teguje na potęgę i w przedszkolu powołuje się na koneksje swojego ojca.
 
Back
Top