Prime Show MMA 2 (09.07.2022)

Ten cały Bombardier to jest jakiś kabaret. Gościu nie potrafi ciosu wyprowadzić i ledwo się rusza. Stifler to głupek, który nie będzie kalkulował. Zakładam, że się nie wystraszy, bo już ma doświadczenie z walki z Popkiem. Pójdzie do przodu i jak trafi to czarnemu się odechce. Na media treningu nieźle się ruszał i widać, że trenował. Stifler win 2.52

Ambro wygra jednogłośną decyzją 4.50
 
Nie wiesz czy ta Dominika Rybak miała już jakąś walkę lub trenowała coś w przeszłości? Mam wrażenie że ta Kludusiek z nią wygra.
Odwołuje to, Rybak prawdopodobnie to bierze.

Kabara @1.35 myślę że jeden z pewniaczków.
 
Ten cały Bombardier to jest jakiś kabaret. Gościu nie potrafi ciosu wyprowadzić i ledwo się rusza. Stifler to głupek, który nie będzie kalkulował. Zakładam, że się nie wystraszy, bo już ma doświadczenie z walki z Popkiem. Pójdzie do przodu i jak trafi to czarnemu się odechce. Na media treningu nieźle się ruszał i widać, że trenował. Stifler win 2.52

Ambro wygra jednogłośną decyzją 4.50
Stifler mówił, że ma testosteron jak dziewczyna bo nie zrobił odblokuj wiec chuj wie jak zareaguje jak zobaczy misia w klatce
 
Sam tytuł wystarczył żebym prawie spadł z krzesła

Stifler: Byłem cesarzem rzymskim! A wcześniej delfinem i rośliną!




@Jakub Madej
Czy mówi się w kuluarach, że Bombardier wywróci się od podmuchu wiatru albo złapie kontuzje w 30 sekundzie walki?
 
Sam tytuł wystarczył żebym prawie spadł z krzesła

Stifler: Byłem cesarzem rzymskim! A wcześniej delfinem i rośliną!




@Jakub Madej
Czy mówi się w kuluarach, że Bombardier wywróci się od podmuchu wiatru albo złapie kontuzje w 30 sekundzie walki?

Bardziej byłbym skłonny iść w tą kontuzję. Chłop ma bodajże 46 lat i po sposobie poruszania się można domniemywać że jest wrakiem człowieka.
 
Bardziej doszukuje się scenariusza, że Bombardier ma wyjebane i już wie, że się podda.
Nawet z urwaną nogą Stifler jest do rozwalenia, tylko trzeba chcieć walczyć...

Stifler nie jest wojownikiem, nie ma instynktu zabójcy @KilerMMA :benny:

W końcu był delfinem i rośliną
 
Bardziej doszukuje się scenariusza, że Bombardier ma wyjebane i już wie, że się podda.
Nawet z urwaną nogą Stifler jest do rozwalenia, tylko trzeba chcieć walczyć...

Stifler nie jest wojownikiem, nie ma instynktu zabójcy @KilerMMA :benny:

W końcu był delfinem i rośliną
Nie no aż tak nie dawałbym się ponosić fantazji. Myślę że Bombardier będzie chciał mimo wszystko wyczyścić plame na honorze jaka powstała po porażce z Pudzianowskim pytanie tylko czy starczy mu na to cardio bo jeśli walka wyjdzie poza 1 rundę to Stifler może go obskoczyć.
 
Poogladalem wazenie i idzie taka tasiemka dla zabawy. Najwieksze wątpliwości mam tutaj co do Mila, wydaje mi sie 50/50 wiec poszedlem za kursem. Kapela skonczony przed czasem uwazam za najwiekszy pewniaczek, 10kg roznicy na korzysc przeciwnika. View attachment 40981
Ztrolowany dopiero w 3 rundzie skończył, pierwsze dwie rundy zbyt defensywne, no i jednak Mil lepszy, chociaż w 3 rundzie mógł przegrać.
 
Ależ pięknie, że Wrzosek wykorzystał fakt, że Kałuski kulał. Świetnie wykonana taktyka i kurs @1.64 zakończenie przed czasem jak w masło.
 
Adam Soroko - Tyburski: koniec w 1 rundzie
2.25 (Fortuna)
Ztrolowany - Mielonidas: Ztrolowany przed czasem
1.80 (Fortuna)
Kałuski - Wrzosek: Wrzosek przed czasem
1.80 (Fortuna)
3/3. Ztrolowany na lekkim farcie, Soroko jako worek treningowy i to była mega promocja z tym kursem na koniec w 1 rundzie, a Wrzosek w sumie podobnie, bo też lał całą walkę lowami przeciwnika, który nie potrafił nic zrobić.
 
Oj, ale oddało Prime. U mnie na czysto jest +1,8k złotych wygrane. Więcej takich jednostronnych gal poproszę :)
1657404430692.png
 
W walce bombardiera z stiflerem, walka skonczy sie w 1 RD: NIE @1.5 (fortuna) na live, ciekawy kursik
Edit. Pudzian w strachu łaaa
 
Last edited:
nawet niezla gala
 

Attachments

  • Screenshot_20220710_005148_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220710_005148_com.android.chrome.jpg
    158 KB · Views: 29
  • Screenshot_20220710_005205_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220710_005205_com.android.chrome.jpg
    164.3 KB · Views: 30
Wszystkie starcia na tej gali były w pewien sposób jednostronne, tylko może kapela w tej pierwszej rundzie lekko zaskoczył i Jędruszczak w ostatniej, a reszta była jednostronna, pod względem widowiska słabo, ale pod względem betowania takie gale są najlepsze :)
 
Back
Top