Prime Show MMA 2 (09.07.2022)

Djuk94

Shark Fights
Heavyweight
1657145159765.png

Niestety kurs na Wrzoska już spadł z 1,5 na 1,25, ale dalej na parę z tych walk warto postawić.
 
Oprócz Wrzoska to ciekawe kursy:
stifler nie obali w 1 rd - @1.29
Wrzosek nie zostanie nokdaunu - @1.41
Parke/szuli Dec - @1.7 lub parkę Dec - @1.94
Rataj/vandal koniec w 1 rd NIE - @1.5
 
Oprócz Wrzoska to ciekawe kursy:
stifler nie obali w 1 rd - @1.29
Wrzosek nie zostanie nokdaunu - @1.41
Parke/szuli Dec - @1.7 lub parkę Dec - @1.94
Rataj/vandal koniec w 1 rd NIE - @1.5
1,41 dobry kurs jak na to, że walczą w poduchach, a nie w rękawicach do mma. Vandal jak będzie tak pasywny, jak w pierwszej walce, to nie skończy w ogóle Rataja, a Rataj wydaje się być po prostu słabszy od niego + często ucieka po klatce, ogólnie nudna walka się szykuje.
 
Wrzosek ma się bić z typem 70 kg cięższym ?! Ja pierdole w Senegalu mają i swojego Rockiego Balboe , piękny kraj
 
Ciekawy kurs dla mnie to Rataj.
Gość parę lat już trenuje. Zapewne nie ma tu ciągu treningowego, ale kilka razy do walk już się przygotowywał czy to fame czy high. Ostatnio nawet dobrze się pokazał na tle Medusy który skończył go dopiero w 3 rundzie.
Naprzeciw niego staje koleś który dowiedział się o walce kilka dni temu. W swojej chyba jedynej walce na Fame gdzie był niesamowitym faworytem przegrał na punkty z Postem który miał duuużo gorsze warunki. Czy Vandal wytrzyma kondycyjnie? Czy rzuci się na Rataja od startu licząc, że szybko go skończy w małych rękawicach wiedząc że nie ma paliwa na 3 rundy? Przy kursie 2,3 próbowałbym Rataja
 
@ZELAZNAREKA może ekspert od freak fightow się wypowie kogo warto stawiać?::snoopd::moze warto na ochroniarza z tindera bo jest wyższy i cięższy?

Ambro, Tyburski,Parke.

Reszta karty to 50-50


Stawiałbym na Bombkę , ale facet ma tak dziwne fizyczne ruchy, że mam wrażenie że jak Stifler obali to on sam bez niczyjej ingerencji może potrzebować 5 minut by wstać do stójki :)
 
Boi się weryfikacji jak kilku innych głupio-mądrych tutaj.

Próbowałeś ponawiać w naziemnych ten zakład na Stifiego że nie obali?
Nie, odpuszczę to bo załadowałem hajs w Wrzoska i na surebety, więc lipa z Hajsem ale da się, tylko jedynie mogą spaść kursy, a nawet jak nie będzie się dało u jednego naziemnego to można do innego cnie. Bardziej już myślę nad zagraniem, że Wrzosek nie będzie liczony bo dobry kursik a rękawice bokserskie
 
Nie, odpuszczę to bo załadowałem hajs w Wrzoska i na surebety, więc lipa z Hajsem ale da się, tylko jedynie mogą spaść kursy, a nawet jak nie będzie się dało u jednego naziemnego to można do innego cnie. Bardziej już myślę nad zagraniem, że Wrzosek nie będzie liczony bo dobry kursik a rękawice bokserskie
Moim zdaniem o wiele pewniejsze jest to że Stifler nie obali w 1 r. niż że Wrzosek nie będzie liczony a kurs niewiele się różni ale co kto lubi, powodzonka.
Nie wiesz czy ta Dominika Rybak miała już jakąś walkę lub trenowała coś w przeszłości? Mam wrażenie że ta Kludusiek z nią wygra.
 
Skolim wygląda dużo lepiej fizycznie od Piasta. Do tego moim zdaniem nie będzie tak byle jaki w klatce jak Piast.

Tu Jasiek już tak łatwo mieć nie będzie.
No jasne że tak ten piast to był jakiś wyżarciuch ale oczyma wyobraźni widzę jak ta pijawka w jakiś magiczny sposób znajdzie moment i złapie discopolowca i go udusi bo niby patyczak ale chyba coś tam siły ma :brainoverload:
 
Ogólnie po obserwacji i jak gadałem z kumplem co coś tam w tym siedzi to coś takiego się urodziło
Rataj @2.3
Rataj-Vandal nie skończy się w 1 rundzie @1.5
Ambro dec @3.0
Skolim @1.3
Tybori - Soroko koniec w 1r @2.5 / -2,5r @1.4
Zombie przed czasem ale jak było 2.75 / teraz 2.0 trochę słabo
Parke - Szuli dec. @1.7
 
Ogólnie po obserwacji i jak gadałem z kumplem co coś tam w tym siedzi to coś takiego się urodziło
Rataj @2.3
Rataj-Vandal nie skończy się w 1 rundzie @1.5
Ambro dec @3.0
Skolim @1.3
Tybori - Soroko koniec w 1r @2.5 / -2,5r @1.4
Zombie przed czasem ale jak było 2.75 / teraz 2.0 trochę słabo
Parke - Szuli dec. @1.7
Gdzie masz walke Rataja z 1,5 na rozpoczęcie drugiej rundy? Czy to kurs z początku tygodnia?
 
Moim zdaniem o wiele pewniejsze jest to że Stifler nie obali w 1 r. niż że Wrzosek nie będzie liczony a kurs niewiele się różni ale co kto lubi, powodzonka.
Nie wiesz czy ta Dominika Rybak miała już jakąś walkę lub trenowała coś w przeszłości? Mam wrażenie że ta Kludusiek z nią wygra.
Rybak chyba trenuje 4/5 miech więc mało, a ta druga to chyba mniej ale to są baby i w dodatku freak więc dla mnie nobet
 
Milu wygląda o wiele solidniej w stójce, pewnie zaraz kurs spadnie. Mielonidas tragiczne ciosy, Ztrolowany, który jest chyba kilkanaście kg cięższy wyglądał lepiej.
 
Poogladalem wazenie i idzie taka tasiemka dla zabawy. Najwieksze wątpliwości mam tutaj co do Mila, wydaje mi sie 50/50 wiec poszedlem za kursem. Kapela skonczony przed czasem uwazam za najwiekszy pewniaczek, 10kg roznicy na korzysc przeciwnika.
Screenshot_20220708-200131.jpg
 
Pytanie czy dzisiaj jak ostatnio będzie gdzieś ustawka w tej ofercie specjalnej.

Ostatnia to ja tej jełop Kosakowski po walce ogłasza start w wyborach. A było w ofercie w Fortuna.
 
Dla mnie najlepsze wydają się dziś 3 opcje:

Adam Soroko - Tyburski: koniec w 1 rundzie
2.25 (Fortuna)

Tutaj najlepiej wszystko oddaje tarczowanie Soroko z wczoraj (Kasjo tylko stał z boku i powstrzymywał się od wybuchnięcia śmiechem). Już na tym The War wyglądało to źle i prawie co chwila leżał na deskach. Jeśli Tyburski od razu przejdzie do ofensywy to powinien się z nim uwinąć na 3 leżenia w 1 rundzie albo nokaut bez wstania. Soroko jest przereklamowany po tym wywiadzie, ale bić to się nie umie i jedyne, co ma to charakter + zapewne wejdzie proszek do gry na stres.



Ztrolowany - Mielonidas: Ztrolowany przed czasem
1.80 (Fortuna)

Ogromna przewaga w kg. Ztrolowany ma 126 kg i świetne warunki, a Mielona 99 kg i widać, że gościu się strasznie płoszy przy kamerach. Na tarczach widać, że w stójce dalej słabo i w sumie lepiej nie będzie, bo gościu ma 43-44 lata i progresować nie będzie. Jego jedyną szansą byłoby obalenie, ale o to przy takiej przewadze w kg będzie mega ciężko. Spodziewam się, że Ztrolowany go ustrzeli w stójce i Mielona padnie. Widać, że szczękę ma kruchą i padał szybko od Lupy i Murańskiego, który nikogo nie może znokautować, a Mielonie zrobił to w moment.

Kałuski - Wrzosek: Wrzosek przed czasem
1.80 (Fortuna)

Kałuski miał walczyć z Redem, aby przeskoczyć i walczyć z Wrzoskiem. Ciekawy przeskok. Red jest słaby, stary i ulany, a tutaj dostanie zmotywowanego Wrzoska, który nie może przegrywać, aby się nie ośmieszać i tracić dalej reputacji. Kałuski wczoraj nawet nie zrobił tarczy, bo wg mnie nic nie umie. Już po tych wczorajszych awanturach coś tam kulał i myślę, że dziś powalczy trochę i albo nie wyjdzie do 2 rundy albo w jakimś momencie zacznie kulać i gadać, że nie jest w stanie walczyć dalej, bo kontuzja po lowach jakie mu wrzuci Wrzosek.


Te 3 zdarzenia uważam za najlepsze na dzisiaj chociaż kursy niestety zjechały, bo na koniec w 1 rundzie w walce Soroko było 2.50, Ztrolowany miał 1.98 na wygraną na początku, a Wrzosek bodajże 2.70 przed czasem, ale trudno, dobre i tyle - zabójca zabija :bomb:
 
Poogladalem wazenie i idzie taka tasiemka dla zabawy. Najwieksze wątpliwości mam tutaj co do Mila, wydaje mi sie 50/50 wiec poszedlem za kursem. Kapela skonczony przed czasem uwazam za najwiekszy pewniaczek, 10kg roznicy na korzysc przeciwnika. View attachment 40981
Mil jest 8kg cięższy od przeciwnika i wyglądał na mediatreningu na gościa, który ma większe umiejętności.
 
Back
Top