Na żywo PRIME Show MMA 1 z walką „Don Kasjo” vs Murański – wyniki gali

Panowie rozkmińcie to, Jóźwiak jest takim imbecylem, że słów brakuje. Chłop robi gale od tylu lat i teraz robią taką produkcyjną kupę. Chłop jest tak kurwa mierny, że nie wiem do kogo go porównać.
A ty oglądasz fen od lat i dalej nie wiesz, że Jóźwiak nawet nie jest w ich krs, jedynie jest tam twarzą.
 
I najlepsze jest to ze taka publika nie kalkuluje 25 zico na to czy tamto, Ty sie zastanowisz i chociaz Cie stac to nie kupisz a gimbaza ciach! i prime show 7 lada dzien :jjsmile:
Nic nie poradzimy morda. Znawcy socjotechnik wiedzą jak te młode niewykształcone organizmy podświadomie zmusić do kupowania ich produktów. Jebać.
 
A ty oglądasz fen od lat i dalej nie wiesz, że Jóźwiak nawet nie jest w ich krs, jedynie jest tam twarzą.
O widzisz, nie wiedziałem tego. A co do oglądania fenu od lat, to tak średnio bym powiedział, tak średni. Ze cztery gale oglądałem
 
A ty oglądasz fen od lat i dalej nie wiesz, że Jóźwiak nawet nie jest w ich krs, jedynie jest tam twarzą.
1645303331260.png

Teraz sprawdziłem, tutaj jednak widnieje ;)
 
To musi być strasznie smutne, że Alan musi się dowartościowywać takimi walkami, bo z prawdziwymi przeciwnikami dostaje wpierdol
 
Back
Top