Praca zaliczeniowa, pomożecie ? :)

szypus

Oplot Challenge
Middleweight
Siemanes wszystkich, jak sam temat wskazuję mam pracę zaliczeniową z marketingu i badań rynku ;) Chodzi o to by wypełnić krótką ankietę, którą sam wykonałem, tematyka MMA oczywiście :)


http://moje-ankiety.pl/respond-49417.html


Jak będzie minimum 20 osób to będę wdzięczny :)


Pozdro :)
 
Poszło. Wrzuć tutaj na sam koniec wyniki, bo jestem ciekawy co z tego wyjdzie



Ankieta miała być przeprowadzana wśród fanów MMA czy zwykłych losowych ludzi? Bo jeśli byłaby "robiona" wśród tych drugich to wyniki mogłyby się znacząco różnić
 
Poszlo. Oby odpowiedzilo sporo osob, dowiemy sie troche o statystycznym forumowiczu :) chyba ze ankiete wypelniaja nie tylko osoby z cohones
 
Wysłałem linka kumplowi, który się nie interesuje, zabrakło mu odpowiedzi "nigdy" w pytaniu: Jak często odwiedzasz strony związane z MMA ? ;)
 
Grzechu - to pewno Twoj kumpel zaznaczyl pudziana jako najlepszego w HW :)



No chyba ze ktos podeslal tez link Mariuszowi ;)
 
Łoooo, aż takiego odzewu się nie spodziewałem :) Wielkie dzięki, pod wieczór prześlę wyniki i machnę jakiś komentarz, i ocenicie jak wyszło :)


Wielkie dzięki chłopy! :D
 
Spoko pytania wiec tez sie skusilem. Czekam na wyniki i w razie mozliwosci prosze autora o sprecyzowanie jaka grupa spolecznosci poddana zostala tej ankiecie. Janusze, hardkorowi pomieszane z przewaga jednych albo drugich. Poki co wydaje mi sie po wynikach ze wiekszosc to z cohones :)
 
Back
Top