PRACA: Poszukujemy Grafika / Webmastera do naszego sklepu!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
he46b4re.jpg



Stanowisko: Grafik
Miejsce pracy: Częstochowa
Region: śląskie


Osoba zatrudniona na stanowisku Grafika będzie odpowiedzialna za tworzenie projektów graficznych newsletterów, bannerów reklamowych, reklam drukowanych w czasopismach branżowych, projektów reklam wielkoformatowych oraz obróbkę zdjęć.


Głównymi zadaniami będą:
- Tworzenie reklamowych kreacji graficznych na potrzeby Internetu,
- Tworzenie reklamowych kreacji graficznych do druku,
- Obrabianie zdjęć produktów.


Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość pakietu ADOBE,
- Znajomość HTML/CSS/PHP,
- Komunikatywność i otwartość,
- Zapał do pracy w zespole,
- Samodzielność w działaniu,
- Odpowiedzialność, dokładność oraz dobra organizacji pracy


Dodatkowym atutem będzie:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość Javascript, jQuery,


Oferujemy:
- możliwość pracy wraz z kreatywnym ciągle rozwijającym się zespołem specjalistów
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
- prywatną opiekę medyczną
- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego
- pracę w młodym i przyjaznym zespole


Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z portfolio na [email protected]. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.


Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na umieszczenie podanych przeze mnie danych osobowych w bazie danych kandydatów do pracy firmy Muscle Power z siedzibą ul. Krakowska 45 lok 86/87a, 42-200 Częstochowa, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zmianami). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem po informowany o prawie wglądu do swoich danych osobowych i możliwości poprawiania ich".
http://www.mmarocks.pl/sklep-mmarocks/praca-poszukujemy-grafika-webmastera-naszego-sklepu-2
 
Skoro grafik ma przygotowywać projektu do druku, to ważniejszym "skillem" będzie znajomość DTP, a nie zapał do pracy ;)
 
Skoro grafik ma przygotowywać projektu do druku, to ważniejszym "skillem" będzie znajomość DTP, a nie zapał do pracy ;)
Zgłaszaj się, a nie gadaj. Miejsce pracy pewnie też dostosują, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że będziesz jeździł do sklepu w Częstochowie i tam projektował tylko zdalnie pracował.
 
Jak już macie grafika to wam mogę polecić dobrą firmę pod wydruk banerów i innych materiałów.
 
Back
Top