Praca o MMA. HELP!

R0berto

Oplot Challenge
Welterweight
Witam. Powiem wprost, potrzebuje pomocy by zrobić max 10 slajdów na temat: Sprawność fizyczna w mieszanych sportach walki



Temat jest mi potrzebny na zaliczenie pewnego przedmiotu na studiach. Jestem fanem MMA ,ale z robieniem takich prac to bardzo ciezko u mnie. Dlatego sam nie dam rady tego zrobic. Temat nie koniecznie musi miec taki temat. Mozna nim manewrować. Wazne by opisac co takiego daje trenowanie MMA, opisac plusy , kondycja, motoryczność, wytrzymałosc siła , koordynacja , cos w ten desen. jakby ktos miał jakis fajny pomysł napewno jakos sie dogadamy . Wazne by wykorzystac literature , nie moga to byc informacje z glowy czy z internetu. Jak ktos wie jak to ogarnąc to czekam na sygnał. Pozdrawiam
 
Jestem fanem MMA ,ale z robieniem takich prac to bardzo ciezko u mnie.


Pod jakim względem ciężko? Nie umiesz prezentacji zrobić, czy nie umiesz pisać?
 
Rzuć studia, z takim podejściem i tak nic z ciebie nie będzie w życiu. Kurwa 10 slajdów to za dużo, ja pierdole co za czasy
 
Ze studiów najbardziej zapamiętałem istotną prawdę życiową, którą werbalnie pizdnęla mnie po twarzy moja pani profesor kiedy coś tam stękałem nad zaliczeniem - "nikt nie mówił, że będzie łatwo".
 
Taka łatwa i przyjemna praca i prosisz o pomoc, bez przesady...



<matura to bzdura>
 
Podkurwiłeś szefa którego myślałem, że nie da się zdenerwować. Ładnie zaczynasz karierę na tym forum :-)
 
And the winner is - "Temat nie koniecznie musi miec taki temat."







Nie wyraziłeś czego tutaj oczekujesz? Że ktoś to za Ciebie zrobi? Czy po prostu chcesz aby ktos podał Ci literaturę? Może nie wiesz jak robi się prezentacje? Nic nie zrozumiałem z tego co napisałeś. Sprecyzuj swoją prośbę. Jeżeli chodzi o literaturę to podpowiem, że nie szukaj książek ukierunkowanych tylko i wyłącznie pod MMA bo jeżeli chodzi o sprawność to niektóre rzeczy pokrywają się z wieloma innymi sportami.
 
Back
Top