Praca a Treningi

Kozacki

Oplot Challenge
Featherweight
Ten temat kieruję do trenujących i jednocześnie pracujących. Jak sobie radzicie? Jak zarabiacie i w jaki sposób znajdujecie sposób na to by pracować i robić swoje. Ja z kolei pracuje na trzy zmiany i trenowanie dwa razy w dniu + niedługo dochodzi mi w weekendy szkoła to jakaś masakra.
 
Ten temat kieruję do trenujących i jednocześnie pracujących. Jak sobie radzicie? Jak zarabiacie i w jaki sposób znajdujecie sposób na to by pracować i robić swoje. Ja z kolei pracuje na trzy zmiany i trenowanie dwa razy w dniu + w weekendy szkoła to jakaś masakra.
Tutaj nikt poza @Born2kill nie cwiczy. Jego pytaj
 
Kończysz pracę i idziesz na trening.
Mam nadzieję, że pomogłem.
 
Ja biegałem ostatnio przez rok na uczelnie od 16 do 21, od 7 do 16 siedziałem w pracy. Kwestia ogarnięcia jakichś "dziurek", organizacja czasu, wszystko da się zrobić przy odpowiedniej dyscyplinie. Zawsze miałem kilka posiłków, torbę na trening i obmyślałem plan. 4 treningi bodajże robiłem, jak mogłem to manipulowałem tym żeby wypadały w weekend.

Tak jak napisałem, nie marnować czasu tylko efektywnie to rozplanować, nie rozpraszać się przede wszystkim, ale wiem, że wielu ludziom to nie przychodzi łatwo.
 
Nie wiem jak inni ale ja np biegam z paleniem,nie narobisz się i hajs się zgadza żeby można było spokojnie trenować.Trening 2 razy dziennie,wieczorem do roboty na 2-3h + od czasu do czasu pogonie jakiś koks u ziomka na siłce.Wiesz,trzeba sobie jakoś radzić.
@michi972 jesteś teraz w Krakowie?
 
Ja biegałem ostatnio przez rok na uczelnie od 16 do 21, od 7 do 16 siedziałem w pracy. Kwestia ogarnięcia jakichś "dziurek", organizacja czasu, wszystko da się zrobić przy odpowiedniej dyscyplinie. Zawsze miałem kilka posiłków, torbę na trening i obmyślałem plan. 4 treningi bodajże robiłem, jak mogłem to manipulowałem tym żeby wypadały w weekend.

Tak jak napisałem, nie marnować czasu tylko efektywnie to rozplanować, nie rozpraszać się przede wszystkim, ale wiem, że wielu ludziom to nie przychodzi łatwo.
No może spróbuję z planem, będzie trzeba poszukać innej pracy, jedyna opcja ;)
 
Back
Top