Poznaliśmy pełną kartę gali FAME 16. W Gliwicach zobaczymy dziesięć pojedynków

MMARocks.pl

Cohones4Life
MMARocks
FAME16.jpg


Znamy pełną kartę gali FAME 16, która odbędzie się 5 listopada w Gliwicach. Podczas tego wydarzenia widzowie zobaczą dziesięć pojedynków - osiem na zasadach MMA, jeden na zasadach K-1 i jeden na zasadach boksu w małych rękawicach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Marcin Wrzosek wyzywa do walki Amadeusza Ferrariego na FAME. „Wyślijcie mi kontrakt”

Karta walk gali FAME 16 w Gliwicach:

Walka wieczoru:

Mateusz „Tromba” Trąbka vs Marcin Dubiel

Karta główna:

Jacek „Muran” Murański vs Robert „Sutonator” Pasut
Patryk „Bandura” Bandurski vs Alan „Braveheart” Kwieciński - pojedynek na zasadach boksu w małych rękawicach
Amadeusz „Ferrari” Roślik vs Mariusz „Hejter” Słoński
Mateusz „Matt Meknife” Janusz vs Krystian „Krycha” Wilczak
Adrian „Polak” Polański vs Patryk „Patrykos” Domke
Dariusz „Daro Lew” Każmierczuk vs Filip „Filipek” Marcinek - pojedynek na zasadach K-1
Dawid „Dzinold” Rzeźnik vs Szymon „Szymool” Besser
Marta „Martirenti” Rentel vs Wiktoria „Wiki” Jaroniewska
Natan „Bóg Estetyki” Marcoń vs Radosław „Wiejski Koks” Paszko

W walce wieczoru Mateusz Trąbka po raz drugi wejdzie do klatki FAME. W swoim debiucie pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Tomasza „Gimpera” Działowego.

Przeciwnikiem „Tromby” będzie Marcin Dubiel, który na sierpniowej gali FAME 15 odprawił ciosami w „klatce rzymskiej” Kacpra Błońskiego. Wcześniej przegrał on jednak pod szyldem HIGH League jednogłośną decyzją sędziów z Alberto Simao.

 
Po tragicznej F15, muszę szczerze powiedzieć że Fejm mnie pozytywnie zaskoczył tą rozpiską.

Tylko ten Hejter dla Ferrari mi zupełnie nie siedzi.
 
Jak walka trwa dłużej niż minute to daro doznaje resetu mózgu i nie czai gdzie sie znajduje. Nie wiem czemu Filipek nie wziął tego w mma w open.


No właśnie nie wziął bo boi się się Lwa na zasadach MMA. :lol::lol::lol:

Filipek jest cieniutki. Skoro boi się prawie 50 letniego faceta w MMA. Mając chyba 28.
 
Last edited:
Back
Top