Powrót starego Cohones

:) = smile :smile:, :D = lol :lol:, :P = tongue :tongue:, tylko te takie podstawowe! COME ON. :( = sad :sad:.
(.)(.) -
boobs-435.gif
 
daloby rade przypisac emotikonki do danych 'znaczkow'? np. zamiast wpisywac heart w dwukropkach mozna byloby jebnac <3 i uzyskac :heart: - catch my drift?

A ja jestem przeciwny. Niektórzy cenią sobie emotikonki takie jak zostały wymyślone w 1982 roku. Przypisanie ich do aminowanych emotek z automatu byłoby wielką niesprawiedliwością dla tradycjonalistów :).
 
A ja jestem przeciwny. Niektórzy cenią sobie emotikonki takie jak zostały wymyślone w 1982 roku. Przypisanie ich do aminowanych emotek z automatu byłoby wielką niesprawiedliwością dla tradycjonalistów :).

to jebaj ze spacja jak hejtujesz emotki z amino!!!

: )
 
Ja też jestem przeciwny. Od czasu jak spieprzyli facebookowe serduszko. Było takie fajne, małe, czarne; a teraz jest duże, różowe i pedalskie.
 
Ja też jestem przeciwny. Od czasu jak spieprzyli facebookowe serduszko. Było takie fajne, małe, czarne; a teraz jest duże, różowe i pedalskie.

to w sumie true, ale co ma kurwa piernik do cohonessssssss!!! :heart:
 
To, że teraz mam wybór. A ja lubię mieć wybór.
na szczescie wybor czy bedziesz mial wybor na ten moment nie nalezy do Ciebie! #burn

wygodniej by bylo po prostu - i tak nie uzywacie serduszek oszusci, a jedynie psujecie moja prosbe. :v
 
Back
Top