1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Powrót organizacji IVC

Discussion in 'Forum MMA' started by Marcin Jabłoński, Jan 26, 2012.

 1. Marcin Jabłoński

  Marcin Jabłoński Bellator
  Welterweight
  Cohones MMARocks

  Dołączył:
  May 25, 2011
  Komentarze:
  4,415
  Zdobyte Lajki:
  2,599
  Punkty:
  1,790
  Znalazłem u konkurencji takiego newsa:

  Organizacja IVC czyli International Vale Tudo Championship powraca. Pod szyldem tej organizacji swoje kariery zaczynali legendarni zawodnicy jak: Kevin Randleman, Wanderlei Silva, Mark Kerr czy Chuck Liddell. Szef IVC, Sergio Batarelli zapowiada jednak kolejne gale, ale już nie pod tak 'prymitywnymi' zasadami, jak to miało miejsce w ostatnich latach ubiegłego stulecia.
  Organizacja zakończyła swoją oficjalną działalność w Brazylii w 1999 roku.Potem odbyło się jeszcze kilka eventów w innych krajach min. w Jugosławii, Portugalii czy Wenezueli. Teraz Batarell w wywiadzie dla brazylijskiej telewizji zdradza, że udało mu się pozyskać sponsorów, którzy byli niezbędni do ponownego uruchomienia organizacji. Jednocześnie zapowiada ograniczenie reguł oraz zmianę nazwy. Teraz będzie to IVC MMA, a walki będą miały rundy, limit czasowy, a sami zawodnicy będą nosili rękawice. Pierwsza gala po przerwie ma się odbyć w połowie 2012 roku.

  Jako ciekawostkę dotyczącą szefa IVC warto odnotować, że to on stał za zorganizowaniem pierwszej gali UFC w Brazylii, co tłumaczy chociażby walkę jego pupila, Wanderleia Silvy z Vitorem Belfortem. Jednocześnie zaznacza, że to ludzie związani z UFC pomogli mu pozyskać sponsorów i również dzięki nim udało się reaktywować organizację.

  Tak więc fani klasycznych pojedynków vale tudo powinni się przygotować,bo Batarelli nie powinien rezygnować z kopnięć w parterze. Fani stompów i kolan w tej płaszczyźnie, ale również i kopnięć piłkarskich powinni być zaspokojeni przez jednego z kreatorów rynku MMA w Brazylii.  fightsport.pl
   
 2. Yagiel

  Yagiel UFC
  Lightweight

  Dołączył:
  Oct 20, 2009
  Komentarze:
  9,349
  Zdobyte Lajki:
  349
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Home Page:
  No i spoko, może być ciekawie.
   
 3. Kukul24

  Kukul24 Legacy FC
  Middleweight

  Dołączył:
  Sep 24, 2010
  Komentarze:
  2,067
  Zdobyte Lajki:
  67
  Punkty:
  2,790
  łoł mega news oglądałem sporo pojedynków tej organizacji:)  To co tam się dział było fenomenalne ciekawe czy walki będą odbywać się tak jak kiedyś w ringu czy klatkach:)
   
 4. Arlovski

  Arlovski Vale Tudo
  Open

  Dołączył:
  Mar 26, 2011
  Komentarze:
  20,126
  Zdobyte Lajki:
  25,314
  Punkty:
  1,790
  Takie njusy cieszą :) czekamy na pierwszą galę :)
   
 5. Nilg

  Nilg PRIDE FC
  Welterweight

  Dołączył:
  Mar 30, 2009
  Komentarze:
  6,527
  Zdobyte Lajki:
  3,552
  Punkty:
  2,790
  Płeć:
  Male
  Jakieś 1,5-2 lata temu był news o niemalże identycznej treści - że IVC się reaktywuje, że są sponsorzy, że będą zasady bardzo zbliżone do dziesiejszego MMA oraz już za kilka miesięcy planowana jest pierwsza gala.
  Mam nadzieję, że tym razem coś z tego faktycznie wyjdzie.
   

Share This Page