Powrót Krakowskiej Faveli do Browaru Lubicz

Zaryzykuj i bukuj bilet dziś.
Bo zapytasz, szef się zgodzi, a bilety wyprzedadzą do jutra. 2h50 w cenie 52 to je gratka ;)
Dziś mi się udało złapać. Wstępnie nie ma przeciwwskazań, ale jutro będę miał pewne info. TLK o 15? Musiałbym jeszcze jakiegoś PB ogarnąć nad ranem. No i mam nadzieję, że wtedy wszyscy się na zawiną o północy :-D
 
Dziś mi się udało złapać. Wstępnie nie ma przeciwwskazań, ale jutro będę miał pewne info. TLK o 15? Musiałbym jeszcze jakiegoś PB ogarnąć nad ranem. No i mam nadzieję, że wtedy wszyscy się na zawiną o północy :-D
Ja po 22 :( ale myślę, że ekipa da radę ;)
 
Dziś mi się udało złapać. Wstępnie nie ma przeciwwskazań, ale jutro będę miał pewne info. TLK o 15? Musiałbym jeszcze jakiegoś PB ogarnąć nad ranem. No i mam nadzieję, że wtedy wszyscy się na zawiną o północy :-D
Nie ma szans, do 3-4 na pewno większość zabawi. A potem możesz mykac na polskiego busa.
 
Kurna, mam talent oglądałem dla tej pani, wkurzyłem się, jak wygrał chłopak (miły i poprawnie śpiewający), który miał smutną historię życia i tylko dlatego zebrał więcej głosów...

Ładne Panie na rurkach nie są lubiane przez moherowe babcie które stanowią 90% oglądalności tego show :(
 
Ja bardzo przepraszam, ale do Poznania też możecie przyjechać !
Taaaa... my przyjedziemy, a Ty powiesz, że "nad Wartą pizga i nie ma mowy, żeby na piwo wyjść, może innym razem" :DC:

Ale w sumie to możemy w Poznaniu zrobić kawalerskie... Obudzimy się w hotelu Merkury, w łazience znajdziemy aligatora z małego ZOO, zgubi się nam @MMAkłowicz . Potem okaże się, że Ty i @Wewiur się hajtnęliście, @Masu wyrwał sobie ząb, a wszystko przez to, że @Orest wrzucił nam coś do wódki :werdum:
 
Back
Top