Potrzebuje pomocy

dssport

PRIDE FC
Welterweight
Witam wszystkich



W zwiazku z tym, ze moj post przepad w Hyde Parku pod Natalia Siwiec postanowilem zalozyc nowy temat.






Poszukuje jak najwiekszej ilosci ksiazek najlepije ebooki do sciagniecia ewentualnie tytul i autora na temat:



- Diety w sportach



- Treningu pod sporty walki (najlepiej pod MMA)



- Regeneracji



- Biografii zawodnikow MMA, BJJ



Ksiazki najlepije gdyby bylo po Polsku lub Angielsku



Z gory dziekuje
 
Wgógluj



Bas rutten big book of combat,BJ Penn's Mixed Martial Arts Book of Knowledge,No Holds Barred Fighting: The Ultimate Guide to Conditioning: Elite Exercises and Training for NHB Competition and Total Fitness,Nhb Fighting savage strikes mark hatmaker,Nhb Fighting more killer submissions mark hatmaker,Fighter's Notebook: A Manual of Mixed Martial Arts.
 
Sam Sheridan - A Fighter's Heart



Sam Sheridan - A Fighter's Mind



Randy Couture - Becoming the Natural



Chuck Liddell - Iceman
 
Dzieki wielkie za pomoc.



W wywiadzie po KSW 19 Soszynski mowil ze Silva zaczal trenowac jakims programem czy jest gdzies na internecie mozliwosc przeczytania cos o tym programie ?
 
zapytam sie tu tez, ma ktos moze ksiazke Griffina - be ready when the shit goes down, bo nie moge jej znalezc



najlepiej w formacie mobi, ale bede tez wdzieczny za kazdy inny
 
Zeskanowałem kiedyś całą i dałem linki do downloadu w temacie Hyde Park, ale widzę, że już wygasły.



Ja dopiero pod koniec tygodnia będę miał swojego kompa, więc może ktoś kto już ściągnął, wrzuci jeszcze raz.
 
dzieki, to czekam, czy ktos ma jeszce, a w razie czego poprosze Cie o wrzute powtorna ;)
 
Back
Top