Potencjalni przeciwnicy Pudzianowskiego.

Abbott?Nie sprzedało by się to myślę aż tak jak z Sappem...



A Abbott to lżejsza forma Butterbeana według mnie, tyle, że z jeszcze bardziej nokautującym uderzeniem, no i na pewno dużo sprawniejszy jako człowiek od Escha.



Czy Sapp czy Abbott nie widzę innej opcji by wygrać jak obalenie i GnP :P
 
Tank to już wrak człowieka i ciężko powiedzieć czy byłby sprawniejszy od Escha. Alkohol robi swoje.



Gdyby współpraca na linii KSW-Pudzianowski zaczęła układać się nieciekawie warto byłoby go wystawić przeciwko jakiemuś Polakowi. W ten sposób można zrobić nową polską gwiazdę do ściągania ludzi (wiem, że nie tak wielką, ale jednak zwycięstwo nad Pudzianowskim od razu sprawiłoby, że większość casuali zaczęłaby interesować się taką osobą)
 
Ja proponuję tego zawodnika. Kojarzy go ktoś?
http://www.sherdog.com/fighter/Brock-Lesnar-17522
 
Mysle, ze najtaniej byloby zrobic rewanz z Silvia ale jesli nie (very)Big Tim to moze on:



Bobby-Lashley-wwe-536738_1024_768.jpg
 
Namówić Roberta Bruneika vel Hardcorowy Koksu do startów MMA i będziemy mieć freak show, jakiego świat jeszcze nie widział :)
 
Właśnie z Burneiką to byłby freakfight wszechczasów :D 3 rundy po 1min30s. Przerwa między rundami ze 2 minuty. I aparaty tlenowe w narożnikach.
 
dajcie spokoj! niech Bruneika naipierw wyrobi sobie kondycje w tancu z gwiazdami lub jakims innym show
 
Bob Sapp bylby idealny - duzy, czarny, z dodatnim rekordem, z walkami w najwiekszych organizacjach, w miare tani i rozpoznawalny przez czesc osob malo interesujacych sie MMA. No i do tego istnieje wzglednie duza szansa, ze Mariusz go pokona.
 
Back
Top