Potencjalni przeciwnicy dla Borysa

@kaczka41 dopiero co walczył w jakimś kasynie w minessocie
@respect Shields nie walczył od roku, Borys też - był czas na negocjacje :)

@Viser - kurwa jełopie był czas na negocjacje, nikt się do nich nie odzywał to pobrali walki na prowincjonalnych galach. Brazol z 2-2 mimo wszystko wyżej notowany od cygana którego ogarnęło ksw
No dobra nie walczył, ale ciągle miał kontrakt. Jaką masz pewność, że każdy z WSOF mając aktualny kontrakt w tamtej organizacji może sobie zmieniać WSOF na każda inna ot tak?

Druga sprawa jest taka, że nawet gdyby mieli taką możliwość to migą mieć wyjebane na te restrykcyjne kontrakty KSW. Możliwe, że rozmowy były prowadzone i pieniądze nie były tutaj głównym argumentem tylko właśnie te cyrografy.
 
Last edited:
To chyba ciężko znaleźć mu solidnego przeciwnika. Tych co wpisałeś,to drodzy i są w innych organizacjach już. Ale sam zobaczę, jak to wypadnie ta walka na KSW 37 Boryska. Lubię tego małego świra. Wesoły i pozytywny! XDDD
 
Jako, że ktoś podniósł argument, że lepszego przeciwnika dla Borysa nie dało się ściągnąć, postanowiłem na szybko przejrzeć Fight Matrixa i obczaić jak się ma sytuacja wyżej notowanych zawodników niż ten ogór.
Oto moja lista potencjalnych przeciwników dla Borysa - mistrza KSW:

Kamil Szymuszowski - zawodnik KSW, wyżej notowany, widać musi dalej się bić o pietruszkę, ogór niżej notowany dostaje na starcie titleshota. Może jak Kamil wygra a ogór przegra to się razem zmierzą.
Mozna poprzestac na Kamilu i dodac tylko, ze nie jest to jedyny naturalny pretendent w KSW, zamiast ktorego o pas walcza debiutanci. Mam tylko nadzieje, ze zarowno Szymuszowski jak i Wojcik zawalcza w Krakowie z przyzwoitymi rywalami i po ewentualnych zwyciestwach ostatecznie dostana swoje szansy.
 
Jako, że ktoś podniósł argument, że lepszego przeciwnika dla Borysa nie dało się ściągnąć, postanowiłem na szybko przejrzeć Fight Matrixa i obczaić jak się ma sytuacja wyżej notowanych zawodników niż ten ogór.
Oto moja lista potencjalnych przeciwników dla Borysa - mistrza KSW:

Kamil Szymuszowski - zawodnik KSW, wyżej notowany, widać musi dalej się bić o pietruszkę, ogór niżej notowany dostaje na starcie titleshota. Może jak Kamil wygra a ogór przegra to się razem zmierzą.

Steve Kennedy - wyżej notowany od tego cygana którego ściągnęło KSW, teraz obija się na chujowych australijskich galach gdzie ostatnio wypunktował Ebersola, szału nie robi ale lepsze niż ten cygański szrot
http://www.sherdog.com/fighter/Steve-Kennedy-31092


Efrain Escudero - kolejny obijający się po słabych galach
http://www.sherdog.com/fighter/Efrain-Escudero-16555

Roberto Neves
http://www.sherdog.com/fighter/Roberto-Neves-82207

Karl Ammosou - MMA Factory czyli pewne wypunktowanie Polaków więc nikt nie zaryzykuje
www.sherdog.com/fighter/Karl-Amoussou-16201

Abubakar Nurmagomedov - dobry winstreak, ale historia jak wyżej - z Czeczenami Polacy też sobie najlepiej nie radzą. WSOF to takie amerykańskie PLMMA, ale jednak KSW może być za biedne, żeby dać lepszą ofertę - w WSOF brał niedawno $3,5k + $3,5k :)
http://www.sherdog.com/fighter/Abubakar-Nurmagomedov-86474

Yushin Okami - Jak wyleciał z UFC to KSW nie dało rady go ściągnąć, lepsze warunki dało WSOF (czyli amerykańskie PLMMA). Druga siła na świecie widać za biedna.
http://www.sherdog.com/fighter/Yushin-Okami-5569

Ben Saunders
http://www.sherdog.com/fighter/Ben-Saunders-10339

Jake Shields i Jon Fitch - obaj w WSOF ale skoro druga na świecie organizacja operuje takimi wielkimi gażami to powinni być w stanie przebić amerykańskie PLMMA. Skoro oferowali 3mln dolarów Conorowi i świrują, że niby rozmawiali z GSP to na Shieldsa albo Fitcha też powinien być hajs.

Haha wspaniale, fightmatrix battle czas zacząć

Szymuszowski - to, że zawodnik X jest 5 miejsc wyżej od zawodnika Y w fightmatrix nie oznacza, że automatycznie jest ciekawszym/lepszym rywalem dla Borysa. Niestety na ten moment takie starcie nie zainteresowałoby nawet autora powyższej analizy. Naprawdę zestawianie walk nie polega tylko na otwieraniu komputerowego rankingu i wybieraniu tych zawodników, którzy są wyżej. Warto przynajmniej obejrzeć ich akcji.

Kennedy - sorry, ale po tym jak przemielił go Sobotta nie widzę w jakiej galaktyce jest to lepszy rywal niż Maguire

Escudero - ma zaplanowaną walkę 3 grudnia

Neves - sorry, ale po reakcji na rywala Karola, nikt mnie nie przekona, że anonimowy Brazylijczyk z rekordem 2-2 w 4 ostatnich walkach byłby lepszym rywalem dla Borysa

Ammousu - dostał bardzo dobrą ofertę na dwie walki, wybrał mniejszą kasę i łatwiejszego rywala na gali w Brazylii. Może w przyszłym roku.

Nurmadomedov i Okami mają ważne kontrakty z WSOF

Saunders dostał od nas propozycję, ale w tym samym momencie dostał ofertę powrotu do UFC

Shields i Fitch to klasowi zawodnicy, ale osobiście nie widzę sensu walczenia o nich z WSOF. Szalona inwestycja w McGregora ma jakieś realne szanse na zwrot, inwestycja w Fitcha i Shieldsa nie ma.
 
Last edited:
Haha wspaniale, fightmatrix battle czas zacząć

Szymuszowski - to, że zawodnik X jest 5 miejsc wyżej od zawodnika Y w fightmatrix nie oznacza, że automatycznie jest ciekawszym/lepszym rywalem dla Borysa. Niestety na ten moment takie starcie nie zainteresowałoby nawet autora powyższej analizy. Naprawdę zestawianie walk nie polega tylko na otwieraniu komputerowego rankingu i wybieraniu tych zawodników, którzy są wyżej. Warto przynajmniej obejrzeć ich akcji.

Kennedy - sorry, ale po tym jak przemielił go Sobotta nie widzę w jakiej galaktyce jest to lepszy rywal niż Maguire

Escudero - ma zaplanowaną walkę 3 grudnia

Neves - sorry, ale po reakcji na rywala Karola, nikt mnie nie przekona, że anonimowy Brazylijczyk z rekordem 2-2 w 4 ostatnich walkach byłby lepszym rywalem dla Borysa

Ammousu - dostał bardzo dobrą ofertę na dwie walki, wybrał mniejszą kasę i łatwiejszego rywala na gali w Brazylii. Może w przyszłym roku.

Nurmadomedov i Okami mają ważne kontrakty z WSOF

Saunders dostał od nas propozycję, ale w tym samym momencie dostał ofertę powrotu do UFC

Shields i Fitch to klasowi zawodnicy, ale osobiście nie widzę sensu walczenia o nich z WSOF. Szalona inwestycja w McGregora ma jakieś realne szanse na zwrot, inwestycja w Fitcha i Shieldsa nie ma.

Trochę nie w temacie, ale pozwól, że zadam 2 pytania.
1. Fishgold do waszej 145 realny ?
2. Czy walczycie z Bellatorem o ciekawych zawodników odchodzących z UFC ? Składacie im w ogóle oferty ?
 
Haha wspaniale, fightmatrix battle czas zacząć

Szymuszowski - to, że zawodnik X jest 5 miejsc wyżej od zawodnika Y w fightmatrix nie oznacza, że automatycznie jest ciekawszym/lepszym rywalem dla Borysa. Niestety na ten moment takie starcie nie zainteresowałoby nawet autora powyższej analizy. Naprawdę zestawianie walk nie polega tylko na otwieraniu komputerowego rankingu i wybieraniu tych zawodników, którzy są wyżej. Warto przynajmniej obejrzeć ich akcji.

Kennedy - sorry, ale po tym jak przemielił go Sobotta nie widzę w jakiej galaktyce jest to lepszy rywal niż Maguire

Escudero - ma zaplanowaną walkę 3 grudnia

Neves - sorry, ale po reakcji na rywala Karola, nikt mnie nie przekona, że anonimowy Brazylijczyk z rekordem 2-2 w 4 ostatnich walkach byłby lepszym rywalem dla Borysa

Ammousu - dostał bardzo dobrą ofertę na dwie walki, wybrał mniejszą kasę i łatwiejszego rywala na gali w Brazylii. Może w przyszłym roku.

Nurmadomedov i Okami mają ważne kontrakty z WSOF

Saunders dostał od nas propozycję, ale w tym samym momencie dostał ofertę powrotu do UFC

Shields i Fitch to klasowi zawodnicy, ale osobiście nie widzę sensu walczenia o nich z WSOF. Szalona inwestycja w McGregora ma jakieś realne szanse na zwrot, inwestycja w Fitcha i Shieldsa nie ma.

Trochę nie w temacie, ale pozwól, że zadam 2 pytania.
1. Co z karą dla Anzora ?
2. Czy wstałeś już z krzesła?
:śmiech:
 
Ja Wojkowi nie wierzę bo to kłamczuszek jest, co ma na pisać, że KSW przez rok miało wyjebane na Borysa a jak już się zdecydowali dać mu walkę to budżet i czas zezwalał na cygana?
 
Trochę nie w temacie, ale pozwól, że zadam 2 pytania.
1. Fishgold do waszej 145 realny ?
2. Czy walczycie z Bellatorem o ciekawych zawodników odchodzących z UFC ? Składacie im w ogóle oferty ?

1. Fishgold to raczej 155 i generalnie mało realny. Model biznesowy w jakim obecnie funkcjonuje Graham Boylan i Cage Warriors to budowanie zawodników Intensity Management w drodze do UFC. Myślę, że pojedynek z Gamerem nie jest czymś co kiedykolwiek ich zainteresuje.

2. Z zasady jesteśmy zainteresowani, ale jeśli będziemy składać oferty to zawodnikom, których zatrudnienie będzie nam się opłacać.
 
Ja Wojkowi nie wierzę bo to kłamczuszek jest, co ma na pisać, że KSW przez rok miało wyjebane na Borysa a jak już się zdecydowali dać mu walkę to budżet i czas zezwalał na cygana?

Myślę, że z nas dwóch to Ty jesteś kłamczuszkiem, bo Borys miał walczyć na KSW 34, był nawet oficjalnie ogłoszony, więc jego dłuższa przerwa wynika tylko z tego faktu.
 
@Wojsław Rysiewski jeśli faktycznie była propozycja dla Amoussou czy Saundersa to na plus. A jak sytuacja z Cooperem? ACB wam go podkradło czy nadal ma kontrakt z KSW?

Cooper po porażce z Falcao zakończył karierę, gdy zdecydował się ją wznowić był wolnym zawodnikiem. Jeśli się nie mylę to jeszcze w tym roku zobaczymy go w bardzo "ksw-owskim" zestawieniu dla jednej z czołowych europejskich organizacji ;)
 
@Wojsław Rysiewski Piszesz o amoussou, że wybrał inną ofertę a zanim dostał tę ofertę to dopiero co walczył na gali Świerkota, czyli przed też widać nie był brany pod uwagę :)

Nie rozumiem, jakiej gali Świerkota? WCA Fight Night? Bo chyba nie masz na myśli Euro FC?

To chyba oczywiste, że pierwotnie mieliśmy inny plan dla Borysa na KSW 37. Trudno, żebyśmy oferowali Amoussou walkę przed 3.10, skoro na EuroFC mógł przegrać.
 
@Charles Bronson Mam wrażenie że ostatnio piszesztylko po to żeby sie dojebać. Chyba w ogóle Cie nie interesuje co druga strona ma do powiedzenia.
62639_cropb2ada64e003fb83276e2ebbc85901eb5.jpeg
 
@Wojsław Rysiewski nie wnikam jaką tam rolę ma Świerkot w Euro FC, coś tam niby miał działać przy tym.
Borys vs Amoussou na KSW 36, nie mów mi, że nie było realne i nie można było odpowiednio wcześniej odezwać się do Karla :)

Problem w tym, że nie planowaliśmy walki Borysa na KSW 36. Nie bardzo rozumiem do czego zamierzasz. Amoussou był tak samo dostępny w sierpniu, jak był w październiku. Nic nie poradzę, że ma obecnie inny plan na swoją karierę.
 
1. Fishgold to raczej 155 i generalnie mało realny. Model biznesowy w jakim obecnie funkcjonuje Graham Boylan i Cage Warriors to budowanie zawodników Intensity Management w drodze do UFC. Myślę, że pojedynek z Gamerem nie jest czymś co kiedykolwiek ich zainteresuje.

2. Z zasady jesteśmy zainteresowani, ale jeśli będziemy składać oferty to zawodnikom, których zatrudnienie będzie nam się opłacać.

Dzięki za odpowiedź.

A i 3 pytanie:

Dlaczego jesteś fanem Krzysztofa Jotko ? #Sajko
 
Problem w tym, że nie planowaliśmy walki Borysa na KSW 36. Nie bardzo rozumiem do czego zamierzasz. Amoussou był tak samo dostępny w sierpniu, jak był w październiku. Nic nie poradzę, że ma obecnie inny plan na swoją karierę.
Dlatego właśnie to traktuje jako niepoważną wymówkę - jak byli dobrzy zawodnicy to nie planujemy naszego zawodnika, który chce walczyć. Jak nie ma dobrych zawodników to wystawiamy naszego zawodnika z cyganem i tłumaczymy brakiem lepszych. Tak to wygląda.
 
Cooper po porażce z Falcao zakończył karierę, gdy zdecydował się ją wznowić był wolnym zawodnikiem. Jeśli się nie mylę to jeszcze w tym roku zobaczymy go w bardzo "ksw-owskim" zestawieniu dla jednej z czołowych europejskich organizacji ;)
Wyczuwam starcie Saidov vs Cooper na ACB 50 w półśredniej :) Jak już @Wojsław Rysiewski się tu udzieliłeś i udzieliłeś konkretnych odpowiedzi to ja podbije jeszcze jedno pytanie związane z innym możliwym nazwiskiem dla Borysa - Steve Carl - był wgl zainteresowanie tym zawodnikiem czy nie było tematu?
 
Wyczuwam starcie Saidov vs Cooper na ACB 50 w półśredniej :) Jak już @Wojsław Rysiewski się tu udzieliłeś i udzieliłeś konkretnych odpowiedzi to ja podbije jeszcze jedno pytanie związane z innym możliwym nazwiskiem dla Borysa - Steve Carl - był wgl zainteresowanie tym zawodnikiem czy nie było tematu?
"po porażce przecież jest" :mamed:
 
Dlatego właśnie to traktuje jako niepoważną wymówkę - jak byli dobrzy zawodnicy to nie planujemy naszego zawodnika, który chce walczyć. Jak nie ma dobrych zawodników to wystawiamy naszego zawodnika z cyganem i tłumaczymy brakiem lepszych. Tak to wygląda.

Chyba się nie rozumiemy. Skąd wziąłeś przeświadczenie, że na KSW 36 zgodziłby się walczyć z Borysem, skoro w tożsamej sytuacji na KSW 37 nie doszliśmy do porozumienia?
 
Wyczuwam starcie Saidov vs Cooper na ACB 50 w półśredniej :) Jak już @Wojsław Rysiewski się tu udzieliłeś i udzieliłeś konkretnych odpowiedzi to ja podbije jeszcze jedno pytanie związane z innym możliwym nazwiskiem dla Borysa - Steve Carl - był wgl zainteresowanie tym zawodnikiem czy nie było tematu?

Byliśmy nim zainteresowani przed KSW 34, później po porażce z Muhammadem nasze zainteresowanie osłabło.
 
Back
Top