Potencjalne pojedynki na UFC 200

saczken

BAMMA
Flyweight
Przechadzając się po instagramie wpadłem na pewien plakat który ukazywał 4 pojedynki na 200 galę UFC. Niestety postu teraz nie potrafię znaleźć ale później zamieszczę link.
Pojedynki które były na plakacie to :
Conor McGregor - Frankie Edgar o pas
Nate Diaz vs GSP
Anderson Silva vs Tim Kennedy
Max Holloway - Jose Aldo
co prawda może to być jakis instagramowy troll ale plakat wyglądał dość przekonująco a szczerze każdy z tych pojedynków bym obejrzał :D
Co Wy sądzicie o takich zestawieniach?
 
aldo jako wieloletni dominator bardziej zasluguje od edgara na walke o pas, nie widzę żadnego powodu na edgara, ani na ufc 200 ani pierwszeństwo przed aldo

miśka vs holy/ronda ma być drugim pojedynkiem

a 3 gsp diaz i gra
 
kurcze jasne fajnie by było mieć znowu Aldo vs McGregor ale nie wiem czemu strasznie bardziej jarałbym się Aldo vs Holloway i Edgar vs McGregor co by nie mówić Holloway mega się rozwinął chciałbym go zobaczyć z takim ścisłym topem
 
Conor vs Aldo II
GSP vs Lawler
RDA vs Nate Diaz
Miesha vs Holy
Holloway vs Edgar
 
Conor McGregor vs. Frankie Edgar
Nate Diaz vs. Georges St. Pierre
Rafael DosAnjos vs. Robbie Lawler
Miesha Tate vs. Holly Holm
Sage Northcutt vs. Lorenz Larkin
 
Z main cardem się zgadzam, do karty wstępnej bym dorzucił np:
PVZ - The Karate Hottie
Sterling - McDonald / Lineker - Garbrandt
Lamas - Oliveira
Cowboy - Dong Hyun Kim
Kogoś z zasłużonych np. Diego Sanchez/ Hendo / Mir
Kogoś z efektownie walczących np. młody Pettis, Yair Rodriguez, Lauzon, Hall (może akurat uwolni potencjał lub coś a'la z walki z Mousasim).
 
RDA vs Nate 2
Conor vs Aldo 2
GSP vs Spider
Edgar vs Holloway
Bisping vs Nick

Chciałbym żeby tak to wyglądało (ew. coś innego zamiast Bisping vs Diaz). Jednak plotki nie są tak optymistyczne i mówią o Tate vs Rousey 3 i Punk vs Gall.
 
@vaicavalo Punk znowu czasem się nie skontuzjował?
kurde ja bym chciał na prawdę duże walki pomijając Punk vs Gall chyba , że undercard ale tego nie dadzą da undercardu thats for sure.
chciałbym zobaczyć też Sterling vs Almeida ale nie wiem czy takie zestawienie jest na plus hamując jednego prospekta ale dla mnie by to była mega walka
 
Conor McGregor vs Jose Aldo II
GSP vs. Lawler
Sage Northcutt vs. K.J. Noons
Paige Van Zant vs. Carla Esparza
Miesha Tate vs. Holly Holm II
 
Jones vs Rumble (jeśli Jones wygra z DC, ale pewnie tak będzie)
Rockhold vs Romero (jeśli Romero się oczyści z zarzutów)
Lawler vs Nick Diaz
RDA vs Nurmagomedov ( po pokonaniu Fergusona)

Na prelimsach fight pass zarezerwowałem jedno miejsce dla Conora, który zawalczy z kimś po porażce, np Jimmy Hettes.
 
aldo jako wieloletni dominator bardziej zasluguje od edgara na walke o pas
Ja jednak bym szedł w stronę Edgara.Dobrze było by patrzeć na teraźniejsze dokonania jednego i drugiego a nie patrzeć w historię i zestawiać walki.Edgar ma mega streak a Aldo jest po przegranej.
 
@saczken kontuzja uniemożliwiła mu chyba planowany występ na UFC 197, na 200 może się wykuruje. To na razie plotki. Też wolałbym żeby się nie sprawdziły.
 
Przechadzając się po instagramie wpadłem na pewien plakat który ukazywał 4 pojedynki na 200 galę UFC. Niestety postu teraz nie potrafię znaleźć ale później zamieszczę link.
Pojedynki które były na plakacie to :
Conor McGregor - Frankie Edgar o pas
Nate Diaz vs GSP
Anderson Silva vs Tim Kennedy
Max Holloway - Jose Aldo
co prawda może to być jakis instagramowy troll ale plakat wyglądał dość przekonująco a szczerze każdy z tych pojedynków bym obejrzał :D
Co Wy sądzicie o takich zestawieniach?

Mówisz pewnie o tym plakacie, szczerze powiedziawszy nie miał bym nic przeciwko ,ale to chyba troll
 

Attachments

  • Bez tytułu - Kopia.png
    Bez tytułu - Kopia.png
    247.9 KB · Views: 28
Mówisz pewnie o tym plakacie, szczerze powiedziawszy nie miał bym nic przeciwko ,ale to chyba troll
Prawdopodobnie tak dzięki , bo szukałem i nie umiałem znaleźć ! :D
Może troll , mało realne ale mega bym zobaczył każde z tych starć :D
 
Jones - Werdum
McGregor - Edgar/Aldo
Lawler - GSP
Holloway - Edgar/Aldo
Dos Anjos - Diaz 2
Jones - Rumble


Jędrzejczyk - Johnson
 
aldo jako wieloletni dominator bardziej zasluguje od edgara na walke o pas, nie widzę żadnego powodu na edgara, ani na ufc 200 ani pierwszeństwo przed aldo
Aldo jako wieloletni dominator padl po 13 sekundach wiec moze poczekac w kolejce w szczegolnosci, ze krzyczal ze zawalczy z Conorem kiedykolwiek i gdziekolwiek, a jak dostal propozycje to odmowil.
 
Zestawienia spoko.Każda z tych walk bym obejrzał ale ten plakat to z pewnością troll.Po co robić plakat na tyle czasu przed galą przecież to bez sensu
 
Back
Top