Poszukujecie stylowego garnituru?

konkur

Brutaal
Bantamweight
Mowi sie, ze to nie szata zdobi czlowieka, ale brak odpowiednio dobranego ubioru z pewnoscia moze szpecic. Dlatego stwierdzilem, ze przyblize wszystkich modowych ignorantow na tym forum chociaz troche do prawdziwej kultury.

Jezeli ktos szuka porzadnych garniturow, nalezy bezwzglednie zakupic je w tokijskim salonie FELICE. Znajduje sie on w dzielnicy Roppongi w Tokio. Jeden garnitur kosztuje okolo 6000 zlotych (koszt osobistego stylisty moze nie byc do tego wlaczony). Mapka dotarca ponizej:

2q1xv02.jpg


Nastepnie nalezy zlokalizowac ponizszy budynek i udac sie na szoste pietro:
2dvrevm.jpg


Oczywiscie garnitur nie jest wszystkim i nalezy bezwzglednie czytac wszystkie periodyki poswiecone modzie, aby wiedziec w co nalezy sie przywdziewac. Nie kazdy ma zmysl estetyczny Sexyamy, ale mimo wszystko polecam zakupy w powyzszym salonie - i jezeli ktos chce wygladac chociaz po czesci jak najlepiej ubrany zawodnik MMA wszech czasow to polecam zadzwonic pod numer 03-6438-0207 (wybierajac wszesniej +81, jezeli dzwonicie spoza Japonii) aby zasiegnoc dalszych informacji.

Ten salon jest oczywiscie polecany przeze mnie ze wzgledu na to, ze jest jednym z niewielu miejsc w ktorym Sexyama kupuje swoje garnitury.
 
Ja mam wydrukowane garnitury z tego salonu na swoich koszulkach, w parze z Sexyama.
 
Nie dziwi mnie to że nosi koszulki z nim tylko ciekawi mnie skąd je ma.
Chyba takich nie robią a w miejscu gdzie się robi nadruki raczej dziwnie by się na niego patrzyli :D.
 
eliano55 - to zalezy czego szukasz. Najnowszym garniakiem jaki pojawil sie w ich ofercie jest oryginalny fresco od Martin Sons & Co, o bardzo luznym splocie co zapewnia odpowiednia przewiewnosc - idealny na lato. Kosztuje okolo 5000 zlotych.
 
Slim fit, jednakze jestem dosc szerokim chlopcem, nie mam tak idealnej talii jak Akyama. W barkach sporo jak i w biodrach.
Takze lubie marynarki wyszczuplajace, podkreslajace moją szeroką posture w górnych partiach.
Kolor-granat, biały, ciemny ale koktaliowy, nie lubie wygladać jak w smokingu na pogrzeb.
 
Back
Top