Poszukuje wywiadu z zawodnikiem MMA

EleVen

Oplot Challenge
Featherweight
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum Cohones.
Pomimo iż jest to mój pierwszy wpis, to na forum spędziłem bardzo długi czas czytając różne wasze wpisy.

Mam wielką prośbę do fanów MMA. Robię materiał wideo na studia o tematyce MMA i z tego powodu szukam anglojęzycznych wywiadów z zawodnikami MMA w których mówią dlaczego kochają MMA, dlaczego jest to tak ważne w ich życiu, o trudach przygotowań. Przesłuchałem dużo wywiadów znajdujących się na youtube, jednak nie znalazłem niczego co spełniało by moje wymagania. Dla tego wracam się z prośbą do użytkowników cohones o naprowadzenie mnie gdzie mogę takie materiały znaleźć lub linki do wywiadów.

Z góry dziękuje za pomoc.
 
Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum Cohones.
Pomimo iż jest to mój pierwszy wpis, to na forum spędziłem bardzo długi czas czytając różne wasze wpisy.

Mam wielką prośbę do fanów MMA. Robię materiał wideo na studia o tematyce MMA i z tego powodu szukam anglojęzycznych wywiadów z zawodnikami MMA w których mówią dlaczego kochają MMA, dlaczego jest to tak ważne w ich życiu, o trudach przygotowań. Przesłuchałem dużo wywiadów znajdujących się na youtube, jednak nie znalazłem niczego co spełniało by moje wymagania. Dla tego wracam się z prośbą do użytkowników cohones o naprowadzenie mnie gdzie mogę takie materiały znaleźć lub linki do wywiadów.

Z góry dziękuje za pomoc.

Łap najlepszy taki materiał wg mnie

 
Kurde nie wiem gdzie to widzialem ale jest jeszcze któraś z serii UFC EMBdeelelkge( costam costam nigdy nie pamietam jak sie to pisze) i tam bracia Diaz albo jeden z nich mowi wlasnie jak mma wpłyneło na jego życie i ze przez to sie nie skończył itp może któryś z forumowiczów Ci to podrzuci.
Juz szukam tego.
 
Back
Top