Popek wolny - walka na KSW 36!

theMat

M-1 Global
Featherweight
Stało się, Paweł Rak może bez przeszkód wrócić do Polski! Czy to szansa na powrót do MMA?





Więc jak, Popek Monster vs ...? #WSZYSTKICH
 
przeciez to sciema byla jakas, popek przeciez abdula 2 tu krecil. Ot taka zagrywka zeby gimby sie bardziej jaraly
 
Gdzie ten przepity i prze ćpany łeb do sportu ? Ludzie będą potem kojarzyć MMA z popkiem. Jestem na nie :boystop:
 
Ja się dziwiłem, że nie wykorzystali go już na gali w Anglii, biorąc pod uwagę popularność tego całego Gangu (zwłaszcza wśród gimbusów i wszelkiej maści inne wybryki społeczności alternatywnych) mógłby wykręcić fajny wynik, tylko u niego chyba z poziomem sportowym kiepsko, no nie?
 
Ja się dziwiłem, że nie wykorzystali go już na gali w Anglii, biorąc pod uwagę popularność tego całego Gangu (zwłaszcza wśród gimbusów i wszelkiej maści inne wybryki społeczności alternatywnych) mógłby wykręcić fajny wynik, tylko u niego chyba z poziomem sportowym kiepsko, no nie?

 
MMA w Polsce będzie przez to bardziej kojarzone z patologią. Jest medialny to będą go pompować na galach. Jeżeli to nie ściema z powrotem do walk.
 
Back
Top