Popek vs. Różal - nowa medialna bomba ?( rozważanie)

elson

Maximum FC
Light Heavyweight
Rozważanie czysto marketingowe.

Sądzicie, że ta walka mogłaby być czarnym koniem promocji gali w Londynie ? Pudzian już nie przyciąga nowych fanów, Mamed kontuzjowany. Za to popularność Gangu Albanii rośnie wręcz lawinowo w ostatnim czasie. Jakby to było w otwartym Polsacie stawiałbym pik rzędu 4-5mln .


Wiem, że dużo osób napisze, że to gówniane zestawienie itp., ale to takie walki sprzedają bilety i nakręcają promocję w mediach.
 
Popus w ciąży, chyba go komisja nie dopusci
p1-v98(1).jpg
 
Rozważanie czysto marketingowe.

Sądzicie, że ta walka mogłaby być czarnym koniem promocji gali w Londynie ? Pudzian już nie przyciąga nowych fanów, Mamed kontuzjowany. Za to popularność Gangu Albanii rośnie wręcz lawinowo w ostatnim czasie. Jakby to było w otwartym Polsacie stawiałbym pik rzędu 4-5mln .


Wiem, że dużo osób napisze, że to gówniane zestawienie itp., ale to takie walki sprzedają bilety i nakręcają promocję w mediach.

Temat takiej walki był już chyba omawiany. Popek jest popularny tylko w internecie i to nie przełożyłoby się to na tak duży wynik, jak napisałeś. Sportowo walka nie ma zupełnie sensu i nie sądzę, aby jakkolwiek wpłynęła znacząco na promocję gali w Londnie.
 
Haha ja ten temat poruszałem już dawno temu :D raczej małe szanse.Popi teraz ma w głowie a właściwie w nosie koks i spływającą strumieniami wódke.To już nie ten okres gdzie KSW musi sie zbroić innymi postaciami niż typowi zawodnicy mma.KSW jest w Anglii dosyć znane - wystarczy dobrze rozkminić fightcard ze znanymi Anglikami.
 
Myślę, że Popek przeszedł już na wyższy poziom wtajemniczenia i za dużo koksu wciąga na teledyskach słitaśnie mrugając swymi oczkami demona żeby KSW go podpisało. Do tego jego ziomki mają wrodzoną awersję do halowych krzesełek. On jest na trochę wyższym levelu niż Satanistyczny Antybalas z kutasami na twarzy. Nie wierzą w taki angaż, ale... Popek by go rozjebał:D
 
Kiedyś o tym już gdzieś pisałem. Jest to ryzykowne zestawienie. Dla mnie całkiem spoko, Marcin jest już dosyć porozbijany, nie ma zdrowia na poważne walki. Zarobi na tym pojedynku #easy#money

Jestem pewny, że KSW Londyn bez freaka się nie obejdzie. Czy będzie to Popek ? Zobaczymy ale nie sądzę, żeby KSW inwestowało w tą jednorazową i ryzykowną przygodę z Królem AleBani
 
Serio, ostatnio płytę Gangu Albanii słyszałem w kilkunastu miejsach - gdzie wczesniejsze albumy Popka były synonimem ulicy i to tej sztywnej + gimbo buntowników. Jestem wręcz zaskoczony tym jak bardzo ta płyta stała się popularna. KSW potrafiło wypromować walki mniej medialnych zawodników,a tu widzę potężny potencjał w samych trailerach. Jeden i drugi potrafią się wypowiadać przed kamerą, już o samym wyglądzie nie wspomnę. Ta walka sprzeda na bank więcej biletów niż Goran vs. Atilla , która podnosi prestiż u hardkorowych fanów.

Co do samej walki to potrwałaby 1-1:30 i nie byłby to szermierki na pięści, ale łacza internetowe by zapłoneły.
 
Serio, ostatnio płytę Gangu Albanii słyszałem w kilkunastu miejsach - gdzie wczesniejsze albumy Popka były synonimem ulicy i to tej sztywnej + gimbo buntowników. Jestem wręcz zaskoczony tym jak bardzo ta płyta stała się popularna. KSW potrafiło wypromować walki mniej medialnych zawodników,a tu widzę potężny potencjał w samych trailerach. Jeden i drugi potrafią się wypowiadać przed kamerą, już o samym wyglądzie nie wspomnę. Ta walka sprzeda na bank więcej biletów niż Goran vs. Atilla , która podnosi prestiż u hardkorowych fanów.

Co do samej walki to potrwałaby 1-1:30 i nie byłby to szermierki na pięści, ale łacza internetowe by zapłoneły.

za moich młodych lat każdy miał kasete traperow znad wisly co nie oznaczalo, ze robili dobra muzyke.
 
KSW by musiało nieźle popierdolić żeby Popka zatrudniać. Pod rządami Wojka uważam że nawet taki pomysł nie przeszedł im przez głowę.
 
Do Popka przymierzali się, gdy walczył. Teraz to nie ma sensu, przecież ten ćpun zejdzie po 2 minutach w klatce. Druga sprawa, to wątpię żeby Różal się zgodził na taką "walkę". Inna sprawa to KSW, które raczej chce się rozwijać a nie zwijać. Za Popkiem przyszła by hołota, skłonna do bitki i demolki. Po takim czymś, KSW mogło by mieć przerąbane w UK.
Jeżeli już miało by być coś co przyciągnie fanów, to imho lepiej Colossus vs Różal
 
Popek ma ostatnio spory fame w Polsce, więc możliwe jest, że go wezmą.
Ale myślę, że Popek woli cocaine niż walkę :lol:
 
Serio, ostatnio płytę Gangu Albanii słyszałem w kilkunastu miejsach - gdzie wczesniejsze albumy Popka były synonimem ulicy i to tej sztywnej + gimbo buntowników. Jestem wręcz zaskoczony tym jak bardzo ta płyta stała się popularna. KSW potrafiło wypromować walki mniej medialnych zawodników,a tu widzę potężny potencjał w samych trailerach. Jeden i drugi potrafią się wypowiadać przed kamerą, już o samym wyglądzie nie wspomnę. Ta walka sprzeda na bank więcej biletów niż Goran vs. Atilla , która podnosi prestiż u hardkorowych fanów.

Co do samej walki to potrwałaby 1-1:30 i nie byłby to szermierki na pięści, ale łacza internetowe by zapłoneły.

U mnie natomiast nic się nie zmieniło, nie słyszę albumów Popka na ulicach i dalej jestem przekonany, że popularność w internecie różni się od popularności w realnym świecie. Przywołam pierwszy z brzegu przykład Hardkorowego Koksa, który wyciągnął 1,6 mln na Polsacie, więc skąd nagle Popek miałby przynieść 4-5 mln? Ostatnio taką oglądalność wyciągnął Najman z Saletą, który zaistniał w świadomości telewidzów, był popularny, ale przede wszystkim znienawidzony przez ludzi, którzy chcieli obejrzeć "wpierdol" na "El Testosteronie". Z Popkiem to nie zadziała.
 
No ale jedno trzeba przyznać, obydwoje wyglądają jak demony wiec ktoś nie znający się na mma po trailerach/plakatach mógłby się zainteresować takim starciem A popularność popka jest niezaprzeczalna, tylko tak jak już ktoś wcześniej napisał większość jego fanów jest zaprogramowana do destrukcji otoczenia :) Coś czuje ze KSW może sięgnąć po jakiegoś popularnego Anglika który nie miał do tej pory nie miał za dużo wspólnego z MMA. W moim odczuciu szukają angielskiego Pudziana :)
 
Też uważam, że KSW jest już chyba na takim poziomie, że nie powinno się pakować w takie cyrki. Wizerunek Pawła Raka mógłby im przynieść więcej szkody niż pożytku. Gdyby jednak doszło do walki to scenariusz jest chyba tylko jeden - jak Różal wytrzymałby wbiegnięcie na siebie Popka [a'la taran Waluś] to później by go zmasakrował w stójce.
Popus w ciąży, chyba go komisja nie dopusci
p1-v98(1).jpg
Foto dla potomnych, bo pewnie o nie chodziło?
vnJLJ0H.png
 
kilka lata temu walka była by możliwa, Różal zaczynał w MMA, Popek ćwiczył i sobie walczył i PRZEDE WSZYSTKIM w miarę prowadził normalny tryb życia, teraz to u niego wóda i koks
 
Tak teraz pomyślałem ze KSW nawet jak by chciało go zatrudnić, to przy kasie jaka teraz zabija strugajac pajaca to nie pójdzie do nich za jakieś ochlapy.

PS: co do koksu to Jones tez nie ma problemu żeby sobie wciągnąć :lol:
 
smutne jest że ten temat jeszcze istnieje i o tym dyskutujecie. kto to jest kurwa popek? co my po 13 lat mamy?
 
Back
Top