Popek na tarczach u Różala

I9Du147.jpg
 
Lepiej niech Popek się od razu rzuci do duszenia Pudziana bo w inny sposób nie widzę jego wygranej...
 
Podoba mi się podejście Popka, który przygotowuje się o niebo lepiej niż duża cześć zawodników z top 10 polskiego rankingu (Pozdrowienia do Opola). Niestety trochę za późno na zagrożenie Pudzianowi. Różal dobry motywator.
 
No no jestem pod wrażeniem. Wiadomo jaki kontrakt ma Mikołajuw? Myślicie, że puszczą go do UFC w przyszłym roku? Mam nadzieję że nie zamknął sobie drogi do lepszej ligi bo widzę że spokojnie druga piątka w jego zasięgu. :penn:
 
Widzę, że tu spora grupa specjalistów od treningu i motoryki, złóżcie CV do Mauricza. Może poprowadzicie wykłady.

Po pierwsze waga ciężka, po drugie 25 minut, po trzecie Popo zniszczył "troszeczkę" swoje zdrowie. Nie wiem co jest takiego strasznego w tym treningu, że się niektórzy dopierdalają.
Chłop zajechany, Różal zawodowe podejście bez litości. Same pozytywy.
 
Widzę, że tu spora grupa specjalistów od treningu i motoryki, złóżcie CV do Mauricza. Może poprowadzicie wykłady.

Po pierwsze waga ciężka, po drugie 25 minut, po trzecie Popo zniszczył "troszeczkę" swoje zdrowie. Nie wiem co jest takiego strasznego w tym treningu, że się niektórzy dopierdalają.
Chłop zajechany, Różal zawodowe podejście bez litości. Same pozytywy.
Widzę, że z Ciebie to dopiero jest specjalista jak nie wiesz czym się Mauricz zajmuje.
 
Panowie, chyba trochę przeceniacie Mariuszka, u którego przełączenie z trybu zara mu zajebe, w tryb no tera to mu zajebe, to kwestia zablokowania twarzą kilku ciosów i usłyszenia pisku na trybunach. Jak już mu się odpali wiatraczek, to potrafi się wystrzelać w 30 sekund, to raz. Dwa, Popek nie zaczyna od zera i przez cały czas jakiś kontakt ze sportem miał, może ostatnie miesiące to już gang albanii i pudrowanie noska dzień w dzień, ale to da się odrobić moim zdaniem.

Ja bym na pudziana nie postawił złotówki, Bo w Ksw nikt nie skontroluje czystości krwi Popka,a 3,4 miesiące, od kiedy wie że zawalczy, to czas na odpowiednie kuracje.
 
Pudzian trudno znosi ciosy, więc nie będę zdziwiony jeśli Popek zdoła w pierwszej rundzie trafić jakimś lujem i skończyć pogubionego Mariuszka.
 
widze ,że przyjebałeś się do najważniejszego. https://mauricz.com/kategoria-produktu/metodyka-treningu-i/
Mogłem jeszcze przyjebać się do tego, że usprawiedliwianie popka tym, że " po trzecie Popo zniszczył sobie troszeczkę zdrowie" jest słabe. Zniszczył sobie zdrowie, ledwo się rusza, tarczowanie wyglada bardzo słabo - prosta sprawa, będzie krytykowany. Nie rozumiem po co go bronić. Pudzian pewnie piątą rundę tarczowalby tak samo i krytyka byłaby taka sama, ale niestety nagrane prezentuje Popka.

Co do Mauricza, to zwracam honor. Nie będę nic wymyślał, nie wiedziałem, że poszerzył ofertę.
 
Chociaż z drugiej strony troszeczkę porwał koszulkę Pawłowi, więc pewnie wszedł mu do głowy ...
 
Pudzian trudno znosi ciosy, więc nie będę zdziwiony jeśli Popek zdoła w pierwszej rundzie trafić jakimś lujem i skończyć pogubionego Mariuszka.
Tylko czym on ma trafić? Takim ciosem jak na filmie? Ktoś powie, że to 5 runda, ale nie wmówi mi, że 4 rundy były dynamiczne. Po 30sek 1szej rundy załączył się grubasowi taki zombie mode i tyle.
 
Back
Top