Popek na tarczach u Różala

propsy dla Różala za motywowanie, ale jak to się mówi z gówna bicza nie ukręcisz :D

lepiej byłoby gdyby popuś nie wypuszczał tych filmików, bo wtedy jego forma byłaby tajemnicą, a tak wszyscy widzimy jak to wygląda
rdlol.gif

śmiechu warte ;d
 
Pytasz się co jest w tym śmiesznego? Śmieszne jest to, że gość wystawiany w tej wielkiej organizacji jako co me nie umie wyprowadzić sierpu, podbródka, prosty ledwo idzie. Prace nóg ma na poziomie grubasów z gimbazy spierdalających z w-fu. Facet nie ma kompletnie żadnych podstaw mimo, że miał z tematem do czynienia?

No, ale od kiedy braki techniczne/braki kondycyjne sa powodem do nie zatrudniania kogos w KSW? Chcesz mi tez powiedziec, ze dopiero ten filmik pokazal Ci, co bedzie mial do zaoferowania Popek? Liczyles na akcje rodem z top 10 UFC?
 
No, ale od kiedy braki techniczne/braki kondycyjne sa powodem do nie zatrudniania kogos w KSW? Chcesz mi tez powiedziec, ze dopiero ten filmik pokazal Ci, co bedzie mial do zaoferowania Popek? Liczyles na akcje rodem z top 10 UFC?

To ja już dziękuję, do widzenia.:homer:
 
Ciężko oceniać gościa, który wstał z kanapy i stołu wypełnionego białym proszkiem. Pozytywnie mnie zaskoczył, że prawie wytrzymał 25 minut.
 
W sumie to Popek mógłby gilotyny poćwiczyć. Mario pewnie prędzej czy później chętnie się sam w jakąś właduje.
 
Ja rozumiem bekę z Popka, ale serio się zdziwicie jak Pop wykurwi jakiegoś luja Mariuszkowi i go podda jakimś pokracznym duszeniem ala Saleta vs. Najman.
Mariusz kondycyjnie jest tak dobrym zawodnikiem jak i mówcą, więc po około minucie walki technika w tym pojedynku zejdzie już na absolutny margines. A jako że wszystkie proste w kierunku Pudziana ten przyjmuje na twarz, to moim zdaniem będzie wesoło i będzie to typowy freak fight, po obu stronach.
 
Przy okazji wizyty u Różala Popek odwiedził barbera do którego łaziłem z brodą...tak tak jestem teraz celebrytem, dawać lajki, pasy i miejsce w redakcji:DC:już już, zanim mmanews mnie podkupi
 
Back
Top