Pomysł na nową emotkę

  • Thread starter Deleted member 6793
  • Start date
Może nie emotka ale żeby się nie zapodziało
:roberteyeblinking:

5142.jpg


5141.jpg
 
szkoda że te emotki nie są dodawane jakoś na bieżąco do puli, przynajmniej część. Niektóre mało używane byłoby można wywalić i zastąpić je nowymi.

WINCYJ PUDZIANA DO WYBORU ! :pudzianfap:
 
Ogólnie to apka giphy albo strona (lub tenor.com), tam wszystko jest, prócz takich nietypowych scenek np z wywiadów, KRS czy innego mało popularnego gónwa które się chce uwiecznić.
A tego nie znałem, większość sam robię.
 
Back
Top