Pomysł na nową emotkę

  • Thread starter Deleted member 6793
  • Start date
ezgif.com-gif-maker_17.gif
 
Oczekując na dodanie emotek przez Pana @Dzihados , mam pytanie:
Jakiej emotki by brakowało? Tzn. Jakie reakcje do wykorzystania w postach, mogły by byc przydatne?
Jak cos znajdziecie - wrzucajcie. Najlpepiej w dobrej jakości , wideło, i najlepiej na jakimś jednolitym tle (łatwo wtedy spłodzić takową).
Ps. Panie @Dzihados , weź jeszcze jak znajdziesz chwilę, zrób tak, by emotki z forum , także na głównej były widoczne jako .gif a nie jako .txt
Pondro
 
Co to za DZIECINADA ? CO ?
Ile tych emotek ma być milion ? Niedługo userzy nie będą pisać tylko stosować pismo obrazkowe.
 
Oczekując na dodanie emotek przez Pana @Dzihados , mam pytanie:
Jakiej emotki by brakowało? Tzn. Jakie reakcje do wykorzystania w postach, mogły by byc przydatne?
Jak cos znajdziecie - wrzucajcie. Najlpepiej w dobrej jakości , wideło, i najlepiej na jakimś jednolitym tle (łatwo wtedy spłodzić takową).
Ps. Panie @Dzihados , weź jeszcze jak znajdziesz chwilę, zrób tak, by emotki z forum , także na głównej były widoczne jako .gif a nie jako .txt
Pondro
Wee Bey z The Wire pasuje na forum
f12Dtum.gif
 
Oczekując na dodanie emotek przez Pana @Dzihados , mam pytanie:
Jakiej emotki by brakowało? Tzn. Jakie reakcje do wykorzystania w postach, mogły by byc przydatne?
Jak cos znajdziecie - wrzucajcie. Najlpepiej w dobrej jakości , wideło, i najlepiej na jakimś jednolitym tle (łatwo wtedy spłodzić takową).
Ps. Panie @Dzihados , weź jeszcze jak znajdziesz chwilę, zrób tak, by emotki z forum , także na głównej były widoczne jako .gif a nie jako .txt
Pondro

19858762_1521961661177113_1693678002_n.gif


18554942_10213503300242714_1357088468_n.gif


@kaczka41 Mam nadzieje, że sie nada

Ja wnioskuję o zamknięcie tematu i nie dodawanie już nowych emotek bo stało się to już uciążliwe, i powoduje, że piszemy coraz bardziej infantylnie.
@defthomas @Dzihados @Marcin Jabłoński @Jakub Bijan @baju

@TYTUS ma rację :cohon:
 
Będziesz chciał odejść z forum,to zrozumiesz.

E.
Jeśli @Dzihados nie doda emotek wcale,to przeca są w tym temacie i jak ktoś będzie chciał, to sobie skopiuje. Proste
No właśnie lepiej kopiować tu bo jak otworzy się je to pół godziny szukania tyle ich jest.
 
Last edited:
Back
Top