Pompki na poręczach - Iron Workout

Cloud

UFC
Heavyweight
Cohones
MMARocks
Robiłem dziś na siłowni. Ogólnie to po tym ćwiczeniu na drugi dzień mam kryzys tricepsów :D

cRe

UFC
Lightweight
Dwa wysokie krzesła lub stoły lub cokolwiek + poręcze do pompek z biedry za 20zł i można robić to w domu. Polecam cRe

progosu

BAMMA
Welterweight
dipsy są zajebiste. Przy żadnym innym ćwiczeniu nie czuję aż tak trica, tak wiem, źle wykonuję inne ćwiczenia itp.

cRe

UFC
Lightweight
UCHWYTY_DO_POMPEK_i26197_d380x380.jpg

mewson

WSOF
Bantamweight
Każdy płacze, że triceps boli. Serio tak was bolą tricepsy przy ćwiczeniu na klatkę piersiową?

S

Scurvol

Guest
Każdy płacze, że triceps boli. Serio tak was bolą tricepsy przy ćwiczeniu na klatkę piersiową?
sa rozne opcje tego cwiczenia, jedna bardziej na klatke a inna bardziej na triceps. W jednym i drugim chca nie chcac dziala i klatka i triceps.Wszystko zalezy od ulozenia tulowia.

mewson

WSOF
Bantamweight
Oczywiście, ale ja pamiętam, że po dipsach tricepsy mnie bolały raz w życiu... Po pierwszym treningu z tym ćwiczeniem :boystop:

kokaina

Legacy FC
Lightweight
sa rozne opcje tego cwiczenia, jedna bardziej na klatke a inna bardziej na triceps. W jednym i drugim chca nie chcac dziala i klatka i triceps.Wszystko zalezy od ulozenia tulowia.

Wszystko zalezy od ulozenia tulowia wzgledem stop i ulozenia glowy. Dodatkowo rozne katy ramion. Dipsy najlepsze cwiczenie na triceps (w odpowiedniej formie).

Seven25

KSW
Featherweight
Ja dipsy robię na dobicie na sam koniec treningu klata+triceps :), klate tez to cwiczenie "dopina" zależy jak gleboko sie schodzi itd.

Anonymous

NoLife FC
Uwaga na okcie ( czy tam łokcie) ! Dosyś mocno dostają w dupsko przy tego typu ćwiczeniach (szczzególnie przy pełnych wyprostach rąk).
Ale może to ja mam chujowe stawy...:/