pomoc w pracy o mma

MegasamoaN

Bellator
Bantamweight
siema, robie na PR do szkoly projekt o kampanii promujacej MMA na dolnymslasku, mysle o tym by promowac to jak narazie kampania reklamową i cyklem pokazów dla dzieci i doroslych, jak myslicie jak jeszcze mozna by skutecznie promowac sztuki walki w Polsce ?



moze ktos jest w stanie doradzic cos w tym temacie :-) mysle jeszcze nad tytulem takiej kampanii ktory moglby sie przyjac typu "badz twardy, wybierz mma" :-) , dopiero sie za to zabralem , bede wdzieczny za kazda pomoc jesli ktos mialby jakies pomysly :-)
 
"Nie chcesz być jak Najman i matę klepać? Zacznij trenować. MMA nie ma na co czekać" - Moje hasło, możesz wykorzystać.
 
Jak robisz na dolnymśląsku to może warto jakiegoś fightera wkręcać w takie akcje. Jakiś Patryk Grudniewski na przykład.
 
@Arlovski, dzieki, swietne haslo :-)



@Kolumb. racja, zaangazuje pare osob z dolnego slaska, dobra idea :-)
 
dzieki, oba hasla juz użyte w kampanii :-) haslo bedzie promowac seminarium z np. bagim, zreszta, chuj wymysliłem poza tym ze Werdum przyleci do polski na specjalne zaproszenie fanow bjj na seminarium do Wro :-)
 
bo werdum to cos takiego jak overeem, czyli mnostwo zdjec, autografow co nie, wiecej ludzi a andre to raczej glownie ludzie co chca poznac bjj :-) ale dobrze ze mi przypomniales he he
 
Back
Top