Pomoc dla bliskiej osoby

HubiSSJ3

UFC
Heavyweight
Zgodnie z propozycją @Shoocker zakładam również oddzielny temat, skoro Hyde Park jest teraz tylko dla zalogowanych. Przeklejam post:

Witam wszystkich, wiem, że to nie miejsce na takie rzeczy, ale nie pisałbym jeżeli nie byłoby to ważne. Proszę Was wszystkich o przesłanie jakichkolwiek pieniędzy dla tej potrzebującej osoby oraz o udostępnienie tego gdzie się da. Osoba ta jest bardzo bliska mojej rodzinie, bliska także bezpośrednio dla mnie. Jest też osobą niezwykle pozytywną,dobrą, pomagającą innym i warto abyśmy zrobili wszystko aby została na tym świecie. Bardzo Was o to proszę. Jak nie macie funduszy, to udostępnijcie to chociaż na fb, twitterze, pomódlcie się.

https://www.siepomaga.pl/ratunekdlarenaty

Wiem, że jest temat cohones pomaga, ale tutaj więcej osób to zobaczy, a nie darowałbym sobie aby nie zrobić wszystkiego co mogę, aby zobaczyło to jak najwięcej osób.
 
@HubiSSJ3 próbowałeś na tt podbić do dziennikarzy? Stanowski, Pol, Borek?

Nie, nawet mi to nie przeszło na myśl, jako że nie korzystam z tt... Pisałem do Różala i Jurasa na fb, jako że widziałem, że działali coś charytatywnie, ale nie odpisali mi. Dzięki za pomysł, spróbuję coś złożyć i podesłać im.
 
Nie, nawet mi to nie przeszło na myśl, jako że nie korzystam z tt... Pisałem do Różala i Jurasa na fb, jako że widziałem, że działali coś charytatywnie, ale nie odpisali mi. Dzięki za pomysł, spróbuję coś złożyć i podesłać im.

Swego czasu Stano takie akcje robił w ... kilka godzin.
 
właśnie dostałem maila, że się uzbierała cała kwota :) Superancko !!!! Ogień tam!!
 
Dziękuję każdemu za wpłatę, to dzięki Wam się udało to zrobić tak szybko. 13 listopada rozpoczyna się trzytygodniowa terapia w Meksyku, będę dawał znać co i jak :)
 
Witajcie. Z tego co wiem, to u Pani Renaty po powrocie z Chipsy widać poprawę, guzy są mniejsze i leczenie działa. Jednak przed wylotem do kliniki, zapomnieli wspomnieć, że jest potrzebne 8 tysięcy dolarów na wykupienie leków i leczenie się już po powrocie do domu. Podrzucam więc znowu link do zbiórki, tym razem na zdecydowanie mniejszą kwotę i liczę na Waszą pomoc. Bóg zapłać każdemu kto przeleje chociaż złotówkę :)
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlarenaty2
 
Niestety przekazuję najgorszą możliwą wiadomość. Pani Renaty już z nami na tym świecie nie ma. Dziękuję za to, że próbowaliście pomóc, teraz proszę Was wszystkich o modlitwę za Panią Renatę.
 
Back
Top