Polskie MMA potrzebuje świeżej celebryckiej krwi.

hidinghomer.gif
 
@majeranek80



Twoje posty robia na mnie takie wrazenie, jak obrazek nade mna :)



Jezeli wam pseudo-artykuly podnosza dalej cisnienie, to prosze







Zapomnialem dodac, ze nawet nie przeczytalem, ale Pudzian chyba wygrywa na reke z Burneika ;)
 
moj naczelny krytyk - duper. wiem, ze nie ten material moze byc dla ciebie zbyt trudny.
 
To jest raczej brak prawidłowej oceny swoich umiejętności jak i talentu...ale mówią, że marzenia się spełniają...
 
paradoksalnie Bazelak najwiekszy fejm ma chyba w srodowisku MMA, bo co on robil zanim zaczal sie pluc do Pudziana?







ale Najmana tez za bardzo nie kojarzylem przed walkami na KSW - kazdego da sie wypromowac :)
 
Kokos daleko zajdzie, a za dowód niechże posłużą słowa pana Tyma, tam gdzie pada słowo "telewizja" podstawcie sobie wymarzone medium pana Kokosa.







 
Kolecki i Oliwa celebryci? Jestes idiota ktory powinien dostac natychmiastowego bana
 
Ja tego czytać nie mogłem . Kiedy tylko zobaczyłem autora, odrazu odechciało się czytać -_-
 
co do popularnosci Najmana, przed KSW byl znany dlatego, ze wdal sie w romans z zona Salety. o jego dokonaniach bokserskich nie bylo glosno nigdy. jego popularnosc podniosl znaczaco Wielki Brat. po tym programie mial romans z 1 z uczestniczek, o czym pisal oczywiscie min. Fakt.



Sosnowski byl znany jako bokser. Jako czolowy ciezki. Wieksza slawe zyskal dzieki Wielkiemu Bratu, mial tam konflikt z Jola Rutowicz. Czesto tez pojawial sie w TV.



Obaj to celebryci, jednak lepszy sportowo jest Sosnowski.



Zarowno Oliwa, jak i Kolecki wyrazili swoja gotowosc do walki w MMA. Obaj sa znani rowniez z poza sportowych spraw.
 
Hardkorowy Koksu już zaczął trenować:



http://www.smog.pl/wideo/43022/robert_burneika_nauczy_cie_wygrywac_walki/
 
Dzień bez artykułu kokosa to dzień stracony. Proponuję żeby nasz owocowy redaktor razem z Piorunem i ewentualnie tym_zlym_loganem stworzyli coś na kształt Szklanej Szczeki w krzywym zwierciadle.
 
Back
Top