Polski Gangsta Rap

Wybieram myszkę. Sprawdzę te programy o których wspomniałeś tylko muszę kompa ogarnąć. W sumie cena nie gra roli bo i tak to ściągnę z neta. Podejrzewam, że właśnie na tym Fl się skończy i to będzie aż za dużo jak dla mnie.
Dzięki Szplin.
Jak nie masz kompa to za 20 złotych jest na androida KoalaSampler. Duże możliwości jak na taki programik (choć to raczej dla tych co lubią eksperymenty z ciętymi samplami). Sam się zabieram jak jeż do jebania żeby to nabyć, ale jakoś zawsze zapomnę w żabce kupić doładowanie sklepu androida.
 
Wszystkie beaty oparte na wykopanych samplach, perka w wiekszości jest poklejona i polayerowana ze starych funkowych breaków, też digging. W niektórych beatach sample melodyczne są pocięte, w niektórych jest po prostu pętla jakiegoś chwytliwego motywu. czasami jest to pójście na łatwiznę, ale jak oryginalny motyw buja, to czemu, by go po prostu nie zapętlić? Ale np. nr 15 jest mocno pocięty, mam też chyba ze trzy alternatywy tego beatu, w każdej wersji jest inna kolejność fragmentów pociętego sampla. Akurat ta wersja wydawała mi się najfajniejsza.
Ostatnio kombinuję w ten sposób, że mam folder nagrawek z radia. Czasem są to pojedyńcze dźwięki, czasem coś dłuższego. Zazwyczaj są to rzeczy, o których bym nie pomyślał, że chcę to samplować. Odpalam po kolei te pliki i próbuję coś z tym zrobić niezależnie od tego co to za próbka.
Tutaj na przykład jakaś szumiąca, słabej jakości próbka posłużyła jako baza do nauki drillowych podziałek. Dograłem jakieś syntezatory i kombinowałem coś z 808.

W kolejnej wersji kombinowanie z nakurwiającymi cykaczami a później zmiana na boom bapy (które zdecydowanie są mi najbliższe).

 
Ostatnio kombinuję w ten sposób, że mam folder nagrawek z radia. Czasem są to pojedyńcze dźwięki, czasem coś dłuższego. Zazwyczaj są to rzeczy, o których bym nie pomyślał, że chcę to samplować. Odpalam po kolei te pliki i próbuję coś z tym zrobić niezależnie od tego co to za próbka.
Tutaj na przykład jakaś szumiąca, słabej jakości próbka posłużyła jako baza do nauki drillowych podziałek. Dograłem jakieś syntezatory i kombinowałem coś z 808.

W kolejnej wersji kombinowanie z nakurwiającymi cykaczami a później zmiana na boom bapy (które zdecydowanie są mi najbliższe).


Założysz jakiś temat w końcu i będziesz wrzucał swoje hity? Będę na bieżąco sprawdzał, obiecuję. Bez ironii żeby nie było
 
I nawet na Cohones się zawsze jakiś potwierdzacz trafi.
::really::
que-quebo.gif
 
Zacząłem prace nad jednym kawalkiem. Coś czuję, że jak to dopracuję, to będzie hit w kurwę.

 
Zacząłem prace nad jednym kawalkiem. Coś czuję, że jak to dopracuję, to będzie hit w kurwę.


To jest hit.



Niestety krótko potem światło dzienne ujrzały kompromitujące materiały, które zniszczyły ta obiecującą karierę
 
Back
Top