Polscy anonserzy - kto najlepszy?

Kto jest najlepszym polskim anonserem?

  • Waldek Kasta

    Votes: 34 51.5%
  • Łukasz Juras Jurkowski

    Votes: 1 1.5%
  • Krzysztof Skrzypek

    Votes: 18 27.3%
  • Adrian Walczyk

    Votes: 1 1.5%
  • Jacek Lenartowicz

    Votes: 3 4.5%
  • Irek Bieleninik

    Votes: 9 13.6%

  • Total voters
    66

fajter

Oplot Challenge
Featherweight
Hej załoga. Nie znalazłem wcześniej takiego tematu a wydaje mi się, że dyskusja może być ciekawa. Co prawda nie mamy na polskim rynku Buffera. Kiedyś był Lenartowicz. Teraz najbardziej rozpoznawalny jest Waldek. Ale jest jeszcze kilka coraz bardziej rozpoznawalnych twarzy. Jest Krzysiu Skrzypek, Juras, Walczyk z FEN i no name'y. Kto wg was jest najlepszy? Plusy, minusy. I dlaczego jest to Wall-E? :D
 
KASTA ma mega reklamę, w końcu anonsuje dla największej organizacji w Polsce. Niepowtarzalny głos, budowanie emocji przy zapowiedziach, respect za scenę rapu. Widać, że jest głównym kreatorem na polskim rynku.

Juras - dla mnie bardziej komentator i fighter, a nie anonser. Łoooooooooooo

Skrzypek - robi swoje, ale dla mnie kiepsko buduje napięcie

Walczyk - na początku szukał stylu, czuć było, że naśladuje KASTĘ, ale wiadomo, że to niemożliwe. Chłopak się szybko połapał i od Polsatu jest dla mnie całkiem niezły. Brak mu jeszcze doświadczenia, ale z każdą kolejną galą idzie mu coraz lepiej. Dla mnie plus!

Bieleninik - bez komentarza
 
Ten pan, który opowiadał piękne historie o życiu zawodników przed ich walkami na poprzednim Xcage:shy:. Który to?, bo chcę na niego zagłosować.
 
Krzysiek Skrzypek jest zdecydowanie najbardziej profesjonalny z tego grona, ale żeby być naprawdę dobrym anonserem potrzeba charyzmy. Buffer i Lenne Hardt nią srają, u Waldka widać okruchy i Skrzypek... Skrzypek jest rzetelny i nudny
 
Krzysiek Skrzypek jest zdecydowanie najbardziej profesjonalny z tego grona, ale żeby być naprawdę dobrym anonserem potrzeba charyzmy. Buffer i Lenne Hardt nią srają, u Waldka widać okruchy i Skrzypek... Skrzypek jest rzetelny i nudny

U Waldka widać tylko okruchy charyzmy, poza tym nie ma w sobie nic innego, poza tymi okruszkami. Brzmi jak karczycho ze wsi co sobie golfa tuninguje albo cinkłeczento.
Skrzypek może dużo charyzmy nie ma(chociaż jeżeli Waldek ma jej okruszki, to Skrzypek nie ma jej wiele mniej) ale za to ma klase, gracje, proesjonalizm na pełnych poziomach, których Waldek nie ma.

A więc zróbmy porównanie cech:

1. Profesjonalizm/rzetelność Skrzypek 5/ Waldek 1
2. Klasa Skrzypek 5/Waldek 0
3. Charyzma Skrzypek 1 / Waldek 2.

Wynik: 11:3 dla Skrzypka.

Więc i tak Skrzypek lepszy.


A mówiąc poważnie(bo analiza powyżej na wpół żartobliwie) to wszystko zależy od tego jakie cechy uważamy za wazniejsze osobiście przy takiej funkcji. Dla Ciebie to charyzma, dla mnie profesjonalizm, klasa , gracja.

I uważam, że ma w sobie charyzmę :)
 
Last edited:
Wydaj mnie się, że on sobie radzi całkiem dobrze bez naszego spamowania ;)

Oczywiście, i oczywiście wiesz o co mi chodzi, czepiasz się :)

I idąc logiką - nie dzięki nam, tylko dzięki sobie i swoim umiejętnością :)

No ale warto by fani głosno docenili, a taki temat śledzą przecież włodarze organizacji.
 
Role anonsera są dwie- przedstawić zawodników i podgrzać atmosferę. Jako że znam zawodników przed ich wejściem do klatki, a gale oglądam głównie przed monitoren/tv to dla mnie pierwszy punkt odpada. Nie mówię, że Kasta jest lepszy, ale... naprawdę ktoś z was zajarał się bardziej pojedynkiem po zapowiedzi Krzyśka? Ludzie, którzy znają go osobiście mają zakaz zgłaszania się ;)
 
Role anonsera są dwie- przedstawić zawodników i podgrzać atmosferę. Jako że znam zawodników przed ich wejściem do klatki, a gale oglądam głównie przed monitoren/tv to dla mnie pierwszy punkt odpada. Nie mówię, że Kasta jest lepszy, ale... naprawdę ktoś z was zajarał się bardziej pojedynkiem po zapowiedzi Krzyśka? Ludzie, którzy znają go osobiście mają zakaz zgłaszania się ;)

Po zapowiedziach Waldka w ogóle się nie jaram bardziej, a same jego zapowiedzi zwyczajnie mnie odrzucają. Mam nadzieje, że się nie obrazi na moją opinie, po prostu czuję jakbym słuchał czegoś prostackiego. Lecz sądząc po głosach - większość myśli inaczej, więc raczej moim odosobnionym odczuciem się nie przejmie.

Wiem pisałeś dla samego pisania.

Nie, pisałem bo uznałem, że to będzie miły komplement, i zasłużony.

umiejętnościom.

Zapytam Pawłowicz.

Krzychu ich nie potrzebuje ma Slugfest ;)
 
najlepsi sa ci dwaj z fenu. Idelanie nieudolnie nasladuja Wójcika i Kaste, bo w końcu taki jest ich cel bycia tam:crazy:
 
najlepsi sa ci dwaj z fenu. Idelanie nieudolnie nasladuja Wójcika i Kaste, bo w końcu taki jest ich cel bycia tam:crazy:

Jak widzę w powiadomieniach, że coś komentujesz to mam 100% pewnośći, że będzie to coś dopierdalającego FENowi ;p
 
Back
Top