Polsat Cyfrowy, Plus, LTE, Energia, SmartDOM.

bartba

Maximum FC
Heavyweight
Dorabiam sobie w CP i jeśli ktoś z szanownych cohonesowiczów myślał kiedyś o usługach wymienionych w temacie ale boi sie zostac wydymanym przez przedstawiciela badz ma inne watpliwosci - zapraszam do tematu. Odpowiem na pytania - mimo, ze wiekszosci z Was nie lubie to nie wysteruje:)

Pierwsza podstawowa rzecz (moze jeszcze ktos nie wie) - nie ma czegos takiego jak "oferta dla stałego klienta" - najwazniejsza sciema handlu. Nowy klient zawsze dostanie lepsza oferte niż "stary". Dlatego nigdy nie robcie przedluzen umowy ale rozwiazanie i podpisanie nowej. W tym Wam pomoge:)

Jesli chcecie przepisze zainteresowanym numer do Plusa.

Jeśli płacicie za prąd w Enei to podpisujac umowe z Polsatem zaoszczedzicie ok. 10-15% na kazdej fakturze. Wy tylko podpisujecie papiery, formalnosci zalatwi juz "góra".

Jesli chodzi o LTE to naprawde jest LTE. Orange, Play mijaja sie "troche" z prawda w swoich reklamach bo nawet nie maja wykupionych czestotliwosci na jakich nadaje LTE:)

Chcecie zaoszczedzic na obecnych uslugach, zamontowac nowe albo po prostu dowiedziec sie czegos o aktualnej ofercie - dawajcie - odpowiem w miare wolnego czasu. Załatwicie ze mna wszystkie formalnosci. Jestem oficjalnym pracownikiem Polsatu - prosty układ ja mam dobra prowizje jak podpiszecie ze mna ale macie pewnosc, zenie zrobie Was w chuja:):):)
 
Last edited:
Był temat z poradami trenera, teraz widzę że CP jest grany. Tamten zamknąłem, to i ten zamknę!

A tak na poważnie: czym Ty nasz jeszcze zaskoczysz, Bartek??? :crazy:
 
Ja też!.
#noAlzheimer
Kaczka zamiast pierdolic na tym cohones zabralbys w koncu żone do Szczecina. Zostawisz ja z moją - pogadaja sobie o glupim cohones na ktorym siedza mężowie..a my pohejtujemy Kowalika.
 
Back
Top