Policja nie dowiozła przed sąd zawodnika MMA Asłana A. "Duże prawdopodobieństwo odbicia z konwoju"

nie no to teraz jeszcze GROM zatrudnijmy do odwiezienia delikwenta przed sąd. przecież nas stać... ekstradycja do Rosji i tyle w temacie.
Jak w Polsce się nie umie zachować, to do Rosji go wysłać, tam będą wiedzieli jak się nim zająć, a nikt z polaków nie będzie płakał.
A co do Imigrantów, to tak jak ktoś wcześniej pisał, najlepiej tylko chrześcijanie, z ogoloną brodą :D
 
Nie można go przetransportować do sądu ... jego ludzie grożą stażnikom i ich rodzinom kula w ŁEB ... to samo dla reszty a tego pajaca co fakety pokazuje deportować na Kaukaz razem z jego obturbanowaną rodzina ,....
 
Last edited:
Jezu no po prostu jest sezon urlopowy i nie ma komu wozić jakiegoś Tam Czeczena notabene wartego mniej niż utarg z supermarketu
 
Aha, no ja z tego co pamiętam, to dwie osoby są Ci Panowie, a tutaj jakby Asłan A. był co najmniej taką samą gwiazdą jak Asłambek S. się przedstawia i aż się zmieszałem.
 
To czemu tutaj wstawiane są zdjęcia Asłambeka S. a nie Asłambeka A.?
przy pierwszej wrzucie od Clouda masz zdjęcie Asłana A. tego zbója co to w Rosji nawywijał. Nie mylić z Saidovem, którego doskonale z wyglądu znasz przecież...
 
przy pierwszej wrzucie od Clouda masz zdjęcie Asłana A. tego zbója co to w Rosji nawywijał. Nie mylić z Saidovem, którego doskonale z wyglądu znasz przecież...
Prawdę mówiac w wyglądzie nie ma większej różnicy. Ale już wiem o kogo chodzi, po prostu początkowo przeglądając wątek, myślałem, że to Asłambeka S. (nie)złapali.
 
Grubo musiało być , jeśli Policja i słuzba więzienna serio boją się konwojować typa . :o o:
Musiały paść konkretne groźby. Ale nie mnie to oceniać.
Btw. WAR Arbi!
 
To obnaża słabość państwa Polskiego i Polaków ... Jeżeli garstka Osztyńskich Czeczenów (fakt że konkretnych) robi rozpierduchę w 40 milionowy państwie członku wpaniałej Unii Europejskiej do tego stopnia że służby są na tyle bezradne że nie mogą przetranspotować do sądu jednego człowieka to .... żenada ...
 
No to jak jest ryzyko tego typu to się sprowadza posiłki, a nie pokazuje jak się jest słabym i bezradnym wobec aresztowanego? Coś tu śmierdzi ;]
 
Nie wypada kpić z polskich konwojentów, kiedy niedawno jeden z nich przytulił 8mln pln i wciąż cieszy się wolnością.
 
Nie wypada kpić z polskich konwojentów, kiedy niedawno jeden z nich przytulił 8mln pln i wciąż cieszy się wolnością.
Gosciu stal sie moim prywatnym bohaterem, niedoscignionym wzorem.
 
Back
Top