Pokemony

Sprzedałem Lumię i kupiłem androida. Złapałem dziś pierwszego pokemona (choć w sumie to dano mi go) - Bulbasaura, ale źle kliknąłem bo sumie chciałem Charmandera. I co teraz mam zrobić? Zainstalować na nowo aplikację by wybrać Charmandera? Czy zostać Bulbę i liczyć na szczęście, że Charmander się trafi?
 
Sprzedałem Lumię i kupiłem androida. Złapałem dziś pierwszego pokemona (choć w sumie to dano mi go) - Bulbasaura, ale źle kliknąłem bo sumie chciałem Charmandera. I co teraz mam zrobić? Zainstalować na nowo aplikację by wybrać Charmandera? Czy zostać Bulbę i liczyć na szczęście, że Charmander się trafi?
Ja bym grał dalej.
Specjalnie zmieniłeś telefon?
 
Ja mam od wczoraj. Zlapalem juz z 5 pokemonow dzisiaj 3. Mam 3 level i drowzee z 60cp. Bylem z dzieckiem na spacerze i lapalem. Stary chlop, ojciec a kurwa jak dziecko z telefonem po miescie lapie pokemony:D
 
Ja tam uważam, że lepiej, że za takimi rzeczami ludzie się uganiają niż za ludźmi, jadąc w ciężarówce we Francji.
Powiem Ci Tomku, że ani jedno, ani drugi nie nosi śladów tzw. zdrowia, ale oczywiście ganianie za Pokemonami jest bezpieczniejsze, o ile ktoś sam pod ciężarówkę się nie wpakuje.
 
6 minut temu
Cng3nauXEAAeU-u.jpg:large
 
Powiem Ci Tomku, że ani jedno, ani drugi nie nosi śladów tzw. zdrowia, ale oczywiście ganianie za Pokemonami jest bezpieczniejsze, o ile ktoś sam pod ciężarówkę się nie wpakuje.

A co niby ma ślady zdrowia? Nie ma niczego takiego jak normalność.
 
Back
Top