Pokaż swoją skolioze - czyli pokaż lub opowiedz o swojej kontuzji.

Status
Not open for further replies.

halibut

UFC
Middleweight
jest na tym forum ktoś zdrowy czy same połamańce? Ciekawe czy temat: "pokaż swoją skoliozę" by się przyjął ;)

Zainspirowany zawołaniem Arlovkiego sprawie mue te przyjemność i sprawdze czy temat się przyjmie.

Ja mam nieznaczną skolioze.
Za to mam złamanie chrzęstono kostne. Lekarz powiedział, że 2 z tych 4 wyciętych kawałków kolana musiało mieć miejsce w ciągu ostatnich kilku lat. Rada na przyszłość: gdy tańcząc, ćwicząc, szalejąc zdarzy się Wam jakis wiekszy ból w kolanie - nie bagatelizujcie tego tylko dlatego, ze poboli 15 minut i przestanie. Może sie okazac, tak jak u mnie, ze polamaliscie sobie kosci i przez lata o tym nie bedziecie wiedziec.
A potem wytną Wam cos takiego:

11198650_390654304470462_999513934_n.jpg



A Ty - pokażesz swoją "skolioze" ?
 
Dobrze, dobrze. Będę wiedział kogo brać na celownik na następnym zjeździe cohones. :D @Krzyżaku Mieczy aka @halibut będziesz?
 
Krzysiu oprócz kręgosłupa to jeszcze o nos poproszę bo w taki dzień jak dzisiaj te parenaście/paredziesiąt % przepustowości to za mało;(
 
Krzysiu oprócz kręgosłupa to jeszcze o nos poproszę bo w taki dzień jak dzisiaj te parenaście/paredziesiąt % przepustowości to za mało;(

Zanotowane. :D Czekaj zatem do naszego spotkania. :D
 
Ależ trzeba być zjebanym żeby wrzucać zdjęcia kontuzji i chorób. Podrzućcie lepiej jakies cycki.


Dziewczyny z badoo się wycfaniły i używają funkcji "zdjecie wyswietla sie tylko przez 10 sekund". Ta funkcja zjebala zycie internetowego zboka.
 
Też się da. Na iphonie przytrzymujesz home i boczny, na innych nie pamiętam. W Samsungu chyba podobnie.
 
Halibut ściemniaczu Lumia też ma zrzut ekranu. Ale żebyś nie wyszedł, jak zwykle, na farmazoniarza to polecam fora dla ekshibicjonistów-znajdziesz kilka fotek i możesz wklejać :bye:
 
Halibut ściemniaczu Lumia też ma zrzut ekranu. Ale żebyś nie wyszedł, jak zwykle, na farmazoniarza to polecam fora dla ekshibicjonistów-znajdziesz kilka fotek i możesz wklejać :bye:


Piedole, idę jeść paprykę nadziewaną.

@Grzechu zamknij temat bo zamiast o kontuzjach to oni znowu chcą o cyckach i piciu.
 
Szkoda, ze mam Lumie i W8.1
Brak możliwości wykonywania zrzutów ekranu był niewątpliwym minusem Windows Phone 7, chcąc zrobić screenshot z aplikacji musieliśmy posiłkować się zewnętrznymi aplikacjami, które niestety wymagały odblokowanego systemu. Sytuacja zmieniła się po wydaniu ósmej wersji mobilnych okienek, ale chyba mało kto wie, że taka funkcja istnieje. Odpowiednią kombinacją klawisz możemy wykonać zrzut ekranu, który następnie zostanie zapisany w naszym albumie.

Aby zrobić zrzut ekranu musimy jednocześnie kliknąć przycisk ze znakiem Windows oraz Power. Po tym, komunikat poinformuje nas, że zdjęcie zostało zapisane w naszej galerii
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top