Pogotowie informatyczne

Pytanie do speców !

Jak zainstalować na MacOS aplikacje z Windows, bo dalej nie ogarniam :( a wiem, że można.
 
Pytanie do speców !

Jak zainstalować na MacOS aplikacje z Windows, bo dalej nie ogarniam :( a wiem, że można.
Poczytaj o programie WINE. Jest wersja dla Linuxa i MacOS. CrossOver chyba płatny, a WINE za free.

Drugi sposób to instalacja Windowsa w środowisku wirtualnym.
 
Troche droga. Za tyle to by 1080 wyrwal z allegro.
Używaną ? A nie ma tam obawy tych "koparek" czy o ki hooy tam chodzi ?

edit:
przeglądnąłem alledrogo i do 2500 za 1080 to same płatne z góry od dosyć "świeżych" sprzedających, chyba nie bardzo
 
Używaną ? A nie ma tam obawy tych "koparek" czy o ki hooy tam chodzi ?

edit:
przeglądnąłem alledrogo i do 2500 za 1080 to same płatne z góry od dosyć "świeżych" sprzedających, chyba nie bardzo
Używaną ? A nie ma tam obawy tych "koparek" czy o ki hooy tam chodzi ?

edit:
przeglądnąłem alledrogo i do 2500 za 1080 to same płatne z góry od dosyć "świeżych" sprzedających, chyba nie bardzo
https://www.morele.net/karta-grafic...dvi-d-3x-dp-box-gv-n1070g1-gaming-8gd-774260/
 
zaktualizował mi się windows i teraz zajebiście to bluetooth funkcjonuje, sa opcje połącz itp ktorych przedtem nie bylo ;)
 
Spotkał się ktoś z problemem z wifi w telefonie, mianowicie po włączeniu wifi net działa idealnie, a po chwili nieużywalnosci wifi tak jakby się usypiało i przy wybraniu strony internetowej następuje długie jej ładowanie.
 
Kupiłem, mam już, dzisiaj spróbuję znaleźć czas i poskładać całego kompa (tzn. wyciągnąć z pudełka i wsadzić kartę :)

tylko nie mów, że nagle ceny spadły o 50%
Karta jest warta tyle ile jest się w stanie za nią dać.

Na teraz warto było jednak brać za ok. 900zł GF 1060 3GB. Potem sprzedać i kupić 1070, albo 1080 w tej cenie 2k. I tak ten komp u ciebie nie jest na już z tego co czytam. Masz chyba 2tyg. na zwrot jak coś.
 
nie wie ktoś czy da się skopiować coś takiego jak lokalny Senselock, dostawca oprogramowania przestał istnieć, jak stracę klucz to nie odpalę oprogramowania, więc lepiej mieć jeden w zapasie...
 
Panowie, panie, mam problem. Kupiłem w biedronce:crazy: laptop marki Kiano, po paru miesiącach już musiałem oddać go na gwarancje z powodu dysku twardego, a gdy wrócił niby sprawny zauważyłem że, po uruchomieniu, gdy wyświetla się coś na ekranie laptop zaczyna piszczeć, jakby sprzężenie.. oddawałem na gwarancje to uznali że wszystko sprawne.. Co to może być?
 
Back
Top