Pogotowie informatyczne

W opcjach bootowania w biosie powinienem mieć z automatu do wyboru usb czy dopiero jak podłączę bootowalnego pendrive?
 
Mam problem z odpaleniem apek i programów na kompie. Problem pojawił się z dnia na dzień.

upload_2018-3-27_18-2-3.png


Znalazłem na necie info, że mam zainstalować Microsoft Visual C++ 2008 Redistributable Package (x86), które pobieram ale też nie moge odpalić bo:

upload_2018-3-27_18-4-49.png


@lugasek pomocy
 
Co podpowiada Windows Update? To on jest odpowiedzialny w głównej mierze za Visuala. Ten kod błędu dotyczy blokady uprawnień. Jak masz antywirusa to go usuń, a folderom na C daj uprawnienia.

///Nie zaszkodzi też scannow.

Windows uptade jakaś aktualizacje systemu proponuje która nie chce się nawet zainstalować. Przy próbie odinstalowania antywirusa ten sam komunikat co przy visual c++
2012 i 2015:

Jak wręczyć uprawnienia folderom na c?
Narazie to rzuciłem w pizdziet, muszę coś zjeść i wypić piwo do meczu bo to jest skandal jakiś
 
Windows uptade jakaś aktualizacje systemu proponuje która nie chce się nawet zainstalować. Przy próbie odinstalowania antywirusa ten sam komunikat co przy visual c++


Jak wręczyć uprawnienia folderom na c?
Narazie to rzuciłem w pizdziet, muszę coś zjeść i wypić piwo do meczu bo to jest skandal jakiś
Wszystko rozchodzi się o blokadę System Volume Information, czyli tam gdzie są przechowywane punkty przyrwacania
https://answers.microsoft.com/en-us...80070005/728b2420-739b-4c9b-8f50-99d0b66d9b19

W pierwszym punkcie dość łatwo wytłumaczone jak nadać uprawinienia konkretnie temu folderowi.

Z tym scannow też pokombinuj, a jak nie to płytka i próba naprawy.
 
Back
Top