Pogotowie informatyczne

Szukam dobrej nawigacji. Mam z firmy MANTA, ale często się wiesza, wgranie innej mapki też nie pomogło. Polecicie jakąś, która wam się sprawdza? Cena... Chciałbym wydać max 400zł.
 
Jak ustawić połącznie pppoe na routerze Access Point, przy modemie DSL w ubuntu (albo mincie)?
 
czesc koledzy. zainstalowalem na lapku win7 z torrentow jednak nie wpisalen serial code. co zrobic zeby za 2 tyg mi nie wyjebalo czarnego ekranu czy cos. dzieki, ps. wylaczylem aktualizacje.
 
Otwiera mi się reklama na reklamie, addblock nie działa ,instalują się dziwne programy , nic ostatnio nie ściągałem ani nie otwierałem dziwnych stron. Potrzebny format ? czy na szybkiego coś się da zadziałać?
 
Otwiera mi się reklama na reklamie, addblock nie działa ,instalują się dziwne programy , nic ostatnio nie ściągałem ani nie otwierałem dziwnych stron. Potrzebny format ? czy na szybkiego coś się da zadziałać?
adwcleaner bodaj się program nazywał.
 
Pany, jakaś kozacka apka na iOS do robienia grafik? Typu biorę zdjęcie, odpowiednio kadruję, dodaję jakiś napis tam gdzie chcę i git. Tylko, żeby to było elastyczne. Ktoś, coś? :) a no i żeby za bardzo nie było limitu tekstu, bo czasem dłuższy muszę wpisać. :)
 
Panowie mam zamiar kupić laptopa cena do 1800. Zależy mi by nie był awaryjny. ekran rozmiar 15,6 ewentualnie ciut więcej. Cel głównie przeglądanie internetu, filmy. Wiadomo że potwora nie kupię ale dobra byłaby możliwość gry w Starsze gierki. Z góry dzięki za pomoc
 
Ajuto!

Pierwszy raz od 3 lat chciałem sobie w coś zagrać i oczywiście coś musi nie działać. Mam problem z odpaleniem jakiejkolwiek niemal gierki na kompie. Kod błędu 0x000007b. Przeinstalowałem sterowniki grafika/dźwięk, stery od .Net, Visual studio i taki chuj.

Jak mi ktoś nadal będzie wmawiał, że PC nadają się do gier to mu chyba jebne :P Konsole miażdzą Pecety.
 
Przypomniało mi się że mam znajomego który prowadzi serwis komputerowy sprzedaż itp odwiedziłem go przedstawiłem twoja propozycje i bardzo pochwalił :-) postanowiłem dokonać zakupu. Dzięki za pomoc oby dobrze się sprawowal.
To się ciesze, kilku znajomych już ma te modele w różnych konfiguracjach i sobie chwalą.
 
Ajuto!

Pierwszy raz od 3 lat chciałem sobie w coś zagrać i oczywiście coś musi nie działać. Mam problem z odpaleniem jakiejkolwiek niemal gierki na kompie. Kod błędu 0x000007b. Przeinstalowałem sterowniki grafika/dźwięk, stery od .Net, Visual studio i taki chuj.

Jak mi ktoś nadal będzie wmawiał, że PC nadają się do gier to mu chyba jebne :P Konsole miażdzą Pecety.
Moim zdaniem czegoś w tym kompie brakuje. Niestety to się wydaje, że skoro się ma .Net w wersji 4.5 to już wcześniejszych nie trzeba. To samo z Visual Studio. Sporo plików dalej jest na wersji 2005. Ja mam wszystkie Visuale od 2005 do 2013, a Steam i tak sprawdza pliki z Visuala za każdym razem co się gierka pobierze.

Jest do tego świetny program: "All in One Runtimes" i jego polecam użyć.

 
Moim zdaniem czegoś w tym kompie brakuje. Niestety to się wydaje, że skoro się ma .Net w wersji 4.5 to już wcześniejszych nie trzeba. To samo z Visual Studio. Sporo plików dalej jest na wersji 2005. Ja mam wszystkie Visuale od 2005 do 2013, a Steam i tak sprawdza pliki z Visuala za każdym razem co się gierka pobierze.

Jest do tego świetny program: "All in One Runtimes" i jego polecam użyć.

Dzięki wielkie za pomoc:pray:!! W końcu wszystko działa:lol:
 
Sprawa wyglada tak.
Mam zainstalowany program pidgin na mincie (takie ubuntu - taki linux). I teraz potrzebuję zmienić język programu na polski. Ustawiłem już język sprawdzania tekstu, ale języka programu nie potrafię.

Pomocy :cry:
 
Właśnie nie widzę takiego. Poinstalowałem te paczki z centrum oprogramowania i ślepy jestem - nie widzę.
Jedynie switch spell jest.
sorrki, dawno nie uzywalem, mozefaktycznie teraz tego nie ma, sparwdzilme i u mnie odpala sie popolsku, nie wiedze nigdzie oczywistego miejsca gdzie zmenic jezyk gui na inny, pozostaje googlanie
 
sorrki, dawno nie uzywalem, mozefaktycznie teraz tego nie ma, sparwdzilme i u mnie odpala sie popolsku, nie wiedze nigdzie oczywistego miejsca gdzie zmenic jezyk gui na inny, pozostaje googlanie
Właśnie nic nie mówią w googlu.

Kurde moje kadu na mincie nie chce chodzić, a pidgin się po angielsku zainstalował (niewielki to problem, ale wkurzający).

A masz może jakiegoś instalatora pod ręką od pidgina? Może po prostu zainstaluję go z polskojęzycznej paczki.
 
Hm, nie wiem czy tu czy jest jakiś osobny wątek -
panowie @ - kiedy naprawicie polskie litery na rocksach ?:>
 
Sprawa wyglada tak.
Mam zainstalowany program pidgin na mincie (takie ubuntu - taki linux). I teraz potrzebuję zmienić język programu na polski. Ustawiłem już język sprawdzania tekstu, ale języka programu nie potrafię.
Są jakieś dwie solucje: http://askubuntu.com/questions/562908/how-to-set-default-spellchecker-on-pidgin oraz http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1724206 Pamiętaj, żeby w tym drugim przypadku zmienić wpis(et_EE.UTF-8) na j.polski.
 
Mam problem z pendrivem. Nie chce się otworzyć, ani sformatować. Przy próbie sprawdzenia dysku wyskakuje błąd: nie można sprawdzić dysku, bo system windows nie może uzyskać do niego dostępu.
Co robić? Koniecznie potrzebuję.
(na linuxie w ogóle pendriva nie czyta.)
 
Mam problem z pendrivem. Nie chce się otworzyć, ani sformatować. Przy próbie sprawdzenia dysku wyskakuje błąd: nie można sprawdzić dysku, bo system windows nie może uzyskać do niego dostępu.
Nie chcę cię martwić, ale chyba nadszedł jego czas. Jeszcze możesz go przejechać TestDiskiem, żeby sprawdzić bo może partycja padła i ją wskrzesić, ale szanse są minimalne na takie objawy.
 
Back
Top