Pogotowie informatyczne

skanowałem już nim,zawsze odpuszczało a teraz jest coś nie tak - chuj mnie strzela generalnie
 
Panowie, jakim programem który nie jest avidemuxem , najlepiej wycinać gify z plików video?
 
To co Ci napisałem jest lepsze od ADWCleanera, przynajmniej w mojej opinii.
 
miałem jakieś chujowe rozszerzenie włączone,co sie owkurwiałem to ja jebie ale wszystko git już.dzięki ! macie u mnie po jednej kurewce i misce koksu jak już wszystko będzie legalne.
 
Siemaneczko Panowie potrzebuję porady.



Chciałbym zakupic laptopa ale średnio się na nich znam. Potrzebuję go głównie do gier tak aby móc grać w nowe tytuły przy przyzwoitej grafice, zależy mi na podświetlanej kalwiaturze, w miare cichej pracy oraz coby nie grzał się zbytnio, całość tak max w okolicy 3500zl.



Możecie coś polecić?



Ja znalazłem coś takiego http://www.vobis.pl/laptop-lenovo-y510p-59417218-15-6-hd-i7-4700qm-8gb-1tb-8sshd-gt7-2-129084.html#specyfikacja co o tym sądzicie?



Wielkie dzięki za pomoc
 
Laptop na którym chcesz grać w nowe gry nie będzie ani cichy ani chłodny. W tej cenie podałeś chyba aktualnie najlepszy dostępny w Polsce model.
 
Skoro potrzebujesz komputera głównie do gier to ja bym zrezygnował z laptopa. Złożyłbym sobie PC z takich jednostek, które były by odpowiednie do gier. Jeszcze raz napisze, że w laptopie nie ma wystarczającego chłodzenia, żeby śmigać w gry po kilka godzin.
 
Nie no, sa laptopy do gier. Ale 10k. :)



A bardziej konstruktywnie: stacjonarny (zakladam ze monitor full HD masz i jego koszt odpada), a z nastepnej wyplaty tablet.
 
No ja rozumiem, że laptop to nie to samo co PC ale niestety jestem ograniczony miejscem gdzie mogę umieścić sprzęt i potrzebuje też aby to cudeńko było mobilne na tyle żebym mógł prezentować projekty na uczelnie dlatego jestem zmuszony do zainwestowania w laptop.



Chyba, że można złożyć taki PC który będzie bardzo mało miejsca zajmował to mógłbym się ewentualnie nad tym zastanowić tylko, że ja nie za bardzo ogarniam jak taki sprzęt złożyć, jakby się znalazł jakiś specjalista to ja chętnie przyjmę poradę na co zwracać uwagę i jak dobrać części.



Co do kwesti lapka to twierdzisz Grzechu, że lepszego w tej cenie już nie znajde?
 
Co do kwesti lapka to twierdzisz Grzechu, że lepszego w tej cenie już nie znajde?


Raczej nie, oczywiście ja po wydajności patrzę a nie po wygodzie użytkownika, bo na 1366x768 to ja osobiście bym nie mógł pracować. Ale wiem, że innym to nie przeszkadza.
 
Bo nie było alternatywy. Jak się przesiadam z 1920x1200 na 1366x768 to pierwsze co robię to sprawdzam czy sterowniki od grafiki zainstalowane :-)
 
tez to mam :-)



edit:



czekam na tego Pana. Pół roku odkładałem...



apple-imac2011_q2-215-main-lg.jpg
 
Mi się marzy retina :-)



Ale już i tak nie jest źle. Już nie zmieniam lapka co pół roku, 4 lata temu kupiłem T61p w najmocniejszej wersji i tego się trzymam :-)
 
Nie miałem przyjemności dłużej popracować na MacOS tyle co kiedys na wirtualnej maszynie sobie postawiłem i się pobawiłem trochę.
 
ja w liceum jeszcze takie iMaci miałem



master_of_disguise_imac.jpg




a potem jakoś tak strasznie spodobał mi sie MacOs jak i filozofia Jobsa apropos tych maszyn. Linux to jednak nie to... Tylko ta cena :(
 
Wielkie dzieki Grzechu wydaje mi sie, że model http://www.skapiec.pl/site/cat/17/comp/11306818 jest dużo lepszy od tego lenovo o którym pisałem wcześniej.:D
 
No tak ale jednak karta w Asusie jest troszeczke wydajniejsza z tego co czytałem na necie oraz jak już sam powiedziałeś rozdzielczość posiada lepsza. Doczytałem też, że Asus jest chłodniejszy i cichszy więc chyba na niego się zdecyduję ale póki co jeszcze szperam po sieci za czymś ciekawym. Jeszcze raz wielkie dzieki za pomoc w tej sprawie.
 
Spoko. Tym razem lepszego już chyba nie znajdziesz :-) Są jeszcze MSI, ale te to sie grzeją jak cholera, więc odradzam.
 
Orientuje się ktoś czy do radia samochodowego z wyjściem usb da się bez problemu połaczyć kablem zewnętrzny dysk usb? Taki z 500GB?
 
Panowie, mam problem z kontem na skypie. Mianowicie, pomimo podawaniu właściwego hasła (i oczywiście loginu), także po zmianie hasła i podaniu tego nowego, nie chce mi się zalogować (a ludź na mnie czeka!). Pisze że nie może się połączyć. (Może jakiś wpływ ma to, że ten mój skype jest w wersji na linuxa).
 
Wujek - ten bez żadnych dodatków. (chociaż dodatkowe RAMy kusiły...)



http://ispot.pl/imac/apple-imac-215-quad-core-i5-27ghz-8gb-1tb-intel-iris-pro-graphics,id-67520
 
Back
Top