Pogotowie informatyczne

Teraz nie mam duzo, kolo 20?, nie robie duzo zdjec. Ale kiedys sie uzbiera :awesome: a jakos do tych zjebanych dyskow sie zrazilem bo sie jeden ze zdjeciami zjebal i przepadlo wszystko
Jesli bardzo boisz sie o utrate danych to bym zrobił tak:
Dysk ssd/m2 który nie jest tak awaryjny jak zwykly talerzowy HHD + Ewentualnie Pendrive jako kopie + chmura. Mi też sie dwa dyski wysypały ale to normalka. Zawsze coś padnie po jakims czasie. Pamietaj tylko, ze jesli JEDYNYM zrodlem przechowywania plikow bedzie Chmura to w przypadku awarii jestes tam gdzie UFC. Zawsze warto jest mieć nie mniej niż dwa źródła.
Ps. Możesz sobie też założyć kilka kont na Google i mieć kilka dysków za free.
 
Jesli bardzo boisz sie o utrate danych to bym zrobił tak:
Dysk ssd/m2 który nie jest tak awaryjny jak zwykly talerzowy HHD + Ewentualnie Pendrive jako kopie + chmura. Mi też sie dwa dyski wysypały ale to normalka. Zawsze coś padnie po jakims czasie. Pamietaj tylko, ze jesli JEDYNYM zrodlem przechowywania plikow bedzie Chmura to w przypadku awarii jestes tam gdzie UFC. Zawsze warto jest mieć nie mniej niż dwa źródła.
Ps. Możesz sobie też założyć kilka kont na Google i mieć kilka dysków za free.
Dzieki, kupię pewnie dysk plus porobię konta na googlu. Myslalem przez chwile nad abonamentem ale jakos nie widzi mi sie placenie jeszcze za dodatkowe uslugi. W kazdym badz razie dziekuje :gabi_much_love:
 
Czy obecnie w windows 10 nie da się już ustawić automatyczne uruchamianie systemu bez logowania się hasłem ?

Miałem ustawione na pin to usunałem, to teraz wymaga ode mnie hasło do konta microsoft, pamietałem je więc wpisałem, ale co z tego że usunalem ten pin jak dalej mi automatycznie nie loguje.

Da się całkiem usunac to logowanie zeby sie od razu pulpit pojawial ?




kliknalem to usuń przy pinie i uruchomilem ponownie system, ale wtedy wymaga i tak hasła do konta microsoft jak już pisałem wyżej, więc przywróciłem sobei ten pin żeby był krótszy, ale chcialbym całkowicie to usunac
1686122364146.png
 
Czy obecnie w windows 10 nie da się już ustawić automatyczne uruchamianie systemu bez logowania się hasłem ?

Miałem ustawione na pin to usunałem, to teraz wymaga ode mnie hasło do konta microsoft, pamietałem je więc wpisałem, ale co z tego że usunalem ten pin jak dalej mi automatycznie nie loguje.

Da się całkiem usunac to logowanie zeby sie od razu pulpit pojawial ?




kliknalem to usuń przy pinie i uruchomilem ponownie system, ale wtedy wymaga i tak hasła do konta microsoft jak już pisałem wyżej, więc przywróciłem sobei ten pin żeby był krótszy, ale chcialbym całkowicie to usunac
Trzeba sformatować dysk twardy.
 
Trzeba sformatować dysk twardy.
Pomożesz kupic ram do kompa? w sensie wybrac kroty dobry
mam mało pytalem w sklepie gdzie bralem kompa pare lat temu ze moze by przejrzeli cos dodali zeby lepi chodził płyte procek etc a oni mnie proponują ramu ze dodadzą
tyle to ja sam moge za darmo
 
Pomożesz kupic ram do kompa? w sensie wybrac kroty dobry
mam mało pytalem w sklepie gdzie bralem kompa pare lat temu ze moze by przejrzeli cos dodali zeby lepi chodził płyte procek etc a oni mnie proponują ramu ze dodadzą
tyle to ja sam moge za darmo
Dobry sklep...
No model płyty głównej powinien wystarczyć, jaki windows jest...
Chcesz dołożyć czy wymienić?
 
Hmmmm dobrze by było wgrać 10 i format przy okazji zrobić zawsze komp przyspieszy, pastę zmienić na procku, wentylatory przedmuchać powietrzem.
A co na tym kompie robisz, grasz?
To firmowy komp
działa ok ale używam dużo programów które działają w przeglądarce i przy normalnym użytkowaniu np teraz mam zajebane ponad 6 giga ramu z dostepnych 8
Procek nie jest obciążony wiec sam ram
tylko czy np zmiana na 2 kosci po 8 g uciagnie ta płyta
 
Czy obecnie w windows 10 nie da się już ustawić automatyczne uruchamianie systemu bez logowania się hasłem ?

Miałem ustawione na pin to usunałem, to teraz wymaga ode mnie hasło do konta microsoft, pamietałem je więc wpisałem, ale co z tego że usunalem ten pin jak dalej mi automatycznie nie loguje.

Da się całkiem usunac to logowanie zeby sie od razu pulpit pojawial ?




kliknalem to usuń przy pinie i uruchomilem ponownie system, ale wtedy wymaga i tak hasła do konta microsoft jak już pisałem wyżej, więc przywróciłem sobei ten pin żeby był krótszy, ale chcialbym całkowicie to usunac

deletes-computer-old-man.gif
 
Czy obecnie w windows 10 nie da się już ustawić automatyczne uruchamianie systemu bez logowania się hasłem ?

Miałem ustawione na pin to usunałem, to teraz wymaga ode mnie hasło do konta microsoft, pamietałem je więc wpisałem, ale co z tego że usunalem ten pin jak dalej mi automatycznie nie loguje.

Da się całkiem usunac to logowanie zeby sie od razu pulpit pojawial ?




kliknalem to usuń przy pinie i uruchomilem ponownie system, ale wtedy wymaga i tak hasła do konta microsoft jak już pisałem wyżej, więc przywróciłem sobei ten pin żeby był krótszy, ale chcialbym całkowicie to usunac

@Dzihados
 
To firmowy komp
działa ok ale używam dużo programów które działają w przeglądarce i przy normalnym użytkowaniu np teraz mam zajebane ponad 6 giga ramu z dostepnych 8
Procek nie jest obciążony wiec sam ram
tylko czy np zmiana na 2 kosci po 8 g uciagnie ta płyta

Da radę. W specyfikacji masz napisane, że max jaki obsługuje ta płyta to 16GB.
Kup 2x 8GB DDR3 1600mhz
 
Da radę. W specyfikacji masz napisane, że max jaki obsługuje ta płyta to 16GB.
Kup 2x 8GB DDR3 1600mhz
Jeszcze najlepiej z niskim CL
 
Włączenie tego ustawienia jest niekiedy niezalecane z uwagi na możliwość otrzymania dostępu do Twojego konta przez dowolną osobę. Gdy Twoje konto chronione jest hasłem, pamiętaj, że zaraz po automatycznym zalogowaniu, możesz w dowolnej chwili zablokować komputer naciskając kombinację klawiszy [Windows]+[L]. W celu aktywacji automatycznego logowania: Otwórz menu Start i wpisz netplwiz w pole Wyszukaj programy i pliki. Naciśnij klawisz [Enter]. W oknie Konta użytkowników odznacz pole wyboru Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. Jeśli Twoje konto jest zabezpieczone hasłem, zostaniesz poproszony o jego podanie. Kliknij przycisk OK.
 
Włączenie tego ustawienia jest niekiedy niezalecane z uwagi na możliwość otrzymania dostępu do Twojego konta przez dowolną osobę. Gdy Twoje konto chronione jest hasłem, pamiętaj, że zaraz po automatycznym zalogowaniu, możesz w dowolnej chwili zablokować komputer naciskając kombinację klawiszy [Windows]+[L]. W celu aktywacji automatycznego logowania: Otwórz menu Start i wpisz netplwiz w pole Wyszukaj programy i pliki. Naciśnij klawisz [Enter]. W oknie Konta użytkowników odznacz pole wyboru Aby używać tego komputera, użytkownik musi wprowadzić nazwę użytkownika i hasło. Jeśli Twoje konto jest zabezpieczone hasłem, zostaniesz poproszony o jego podanie. Kliknij przycisk OK.

dzięki, zrobione, pozniej sprawdze czy działa, ale teraz już pewnie bez problemu będzie działać
 
Znaczy co?
sprawdzic czy dokladnie mam ten model?
Sprawdzić numer kości z tym
Da radę. W specyfikacji masz napisane, że max jaki obsługuje ta płyta to 16GB.
Kup 2x 8GB DDR3 1600mhz
 
Back
Top