Pogotowie informatyczne

Klucz zdaje się jest po migracji z 8 na 10 przypisany cyfrowo do konta w windowsie, więc teoretycznie nie powinno być problemów z aktywacją. W razie co są narzędzia do wyciągnięcia klucza z systemu albo pod spodem lapka spisać z naklejki jeśli się jeszcze nie zdarła
Właśnie ten lapek nawet nie ma żadnego śladu po takiej naklejce, ale w windowsie szło chyba gdzieś sprawdzić ten klucz, a jak nie to walne pirata :lesnarhappy:
 
@lugasek i inni spece, zainstalowalem od nowa win 10 bo system mi sie posypal i mam na dysku windows.old i jak mam przywrocic ustawienia, zakladki, aplikacje z mojego starego win? bo system mnie pokonal. A chyba ten folder jednak po cos jest, zeby byla szansa na przywrocenie wszystkiego.
 
@lugasek i inni spece, zainstalowalem od nowa win 10 bo system mi sie posypal i mam na dysku windows.old i jak mam przywrocic ustawienia, zakladki, aplikacje z mojego starego win? bo system mnie pokonal. A chyba ten folder jednak po cos jest, zeby byla szansa na przywrocenie wszystkiego.
Nie wiem. Nigdy nic nie musiałem przywracać. Ten folder jest chyba tylko po to jak aktualizacja źle pójdzie, żeby wrócić do stanu sprzed aktualizacji.
 
Nie wiem. Nigdy nic nie musiałem przywracać. Ten folder jest chyba tylko po to jak aktualizacja źle pójdzie, żeby wrócić do stanu sprzed aktualizacji.
Ale logicznie patrząc instalacja nowego systemu bez formatowania to jakby aktualizacja.
 
dzieki za pomoc, chyba po prostu wypierdole tego lapka za okno w pizdu. Jakbys mial na oku lapka do 2k, z ryzenem i ssd 512 to oznacz mnie jakbys mogl. Uzywam tylko do netlixa jak leze w lozku, ogladania fimow, pakietu office i podobnych programów biurowych, bez systemu. @lugasek mistrz,
to jakim cudem udało Ci się zepsuć windowsa przy takich zastosowaniach? :) Lapki do 2k wrzucałem non stop, aż mi się znudziło, bo nie było zainteresowania. Jakie masz bebechy w lapku?
 
to jakim cudem udało Ci się zepsuć windowsa przy takich zastosowaniach? :) Lapki do 2k wrzucałem non stop, aż mi się znudziło, bo nie było zainteresowania. Jakie masz bebechy w lapku?
tzn. wiesz co w nim cos pada, niby sprawdzilem dysk, jest ok, po prostu dlugo sie wlacza, az czasem trzeba go wlaczyc od nowa i tak go wlaczylem od nowa, ze padl system. Bootowanie i instalki jeszcze ogarniam. A ten laptop ma z 10 lat, lenowo 4 gb ramu, jakas stara i-5.
 
tzn. wiesz co w nim cos pada, niby sprawdzilem dysk, jest ok, po prostu dlugo sie wlacza, az czasem trzeba go wlaczyc od nowa i tak go wlaczylem od nowa, ze padl system. Bootowanie i instalki jeszcze ogarniam. A ten laptop ma z 10 lat, lenowo 4 gb ramu, jakas stara i-5.
to byś musiał dysk sprawdzić pod kątem błędów. No i czy się nie przegrzewa procesor, bo pasty już pewnie nie ma.
 
to byś musiał dysk sprawdzić pod kątem błędów. No i czy się nie przegrzewa procesor, bo pasty już pewnie nie ma.
no wlasnie dysk sprawdzalem, bo to byl moj pierwszy pomysl, faktycznie, pasta wogole nie wymieniana od poczatku narodzin, ale mialem go na pokladce chlodzacej, takze nie czulem ciepla, Tak i tak on by zostal jako tv, a nowy na kolanie jakbym juz lezal. Mam tez 2 sluzbowe, ale tam nie bardzo moge dzialac, bo czasem dziewczynom daje do korzystania.
 
no wlasnie dysk sprawdzalem, bo to byl moj pierwszy pomysl, faktycznie, pasta wogole nie wymieniana od poczatku narodzin, ale mialem go na pokladce chlodzacej, takze nie czulem ciepla, Tak i tak on by zostal jako tv, a nowy na kolanie jakbym juz lezal. Mam tez 2 sluzbowe, ale tam nie bardzo moge dzialac, bo czasem dziewczynom daje do korzystania.

luj.jpg
 
zainstalowalem win 10 pro n na nowym dysku po aktywacji, sterowniki aktualizowane, uzywam firefoxa i wyskakuje mi takie cos jak chce cos odpalic na strimingu Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed. Tylko. ze adobe is dead. Co mam zainstalowac, zeby to dzialalo ktos cos?
 
zainstalowalem win 10 pro n na nowym dysku po aktywacji, sterowniki aktualizowane, uzywam firefoxa i wyskakuje mi takie cos jak chce cos odpalic na strimingu Either scripts and active content are not permitted to run or Adobe Flash Player version 11.1.0 or greater is not installed. Tylko. ze adobe is dead. Co mam zainstalowac, zeby to dzialalo ktos cos?
Zobacz tutaj, może zadziała

Nie jestem pewny czy to może o to chodzić, ale może zainstalowałeś jakiś bloker skryptów i przez to nie działa. Np NoScript

Korzysta ktoś z Was z VPNow? NordVPN czy ExpressVPN, opłaca się ?


Ja korzystałem z tych co wymieniles i dodatkowo z SharkVPN (https://surfshark.com/vpn-free-trial). Nord ma najwiecej serwerów. Jeśli Ci konktretnie zalezy na jakimś kraju specyficznym to zobacz ile maja tam serwerów i wybierz pod tym kątem
Wkleiłem Ci linki, bo obydwie firmy oferują darmowe Triale. Zobacz sobie jak to chodzi i który bardziej Ci pasuje. Ja korzystam obecnie z
https://www.keepsolid.com/ Jak dla mnie zajebisty ale w Polsce mają tylko jeden serwer wiec jak czasem chce cos zobaczyc przez Polskie IP to moze byc zmuła jesli by w tym momencie serwer byl obciazony chociaz jak na razie tak nie zdarzylo.
 
Ku mojej pamięci: jak nie aktualizuje mi się sterownik/oprogramownie NVidii GeForce Game Ready to trza ręcznie jako admin z C:\ProgramData\NVIDIA Corporation\Downloader\
 
Prawy przycisk touchpada na lapku przestał wyświetlać mi listę.
Jak podłączę mysz, to nią się da.
 
@lugasek może wiesz? Co zrobić jeśli laptop nie ma wejścia łan, a co jakiś czas jest potrzebne. Jest z tego jakieś wyjście? Adapter, przejściówka?
 
Końcówka zasilacza, która zaczęła mi nie stykać i strasznie się nagrzewa, wymienić zasilacz czy problem może być w baterii ?
 
Jak to jest z kupieniem teraz legalnego windowsa 7?
mam teraz jebana 10 była 8 i to i to to je syf
chce kupic leganego winda 7 ktos cos ?
niby jest cos na googlach ale Cohones pomusz
 
Back
Top