Podziękowania

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
(Przepraszam raz jeszcze za temat do kasacji w dziale Fan posty ale to właśnie tam przez pomyłkę to zamieściłem zanim skapnąłem się że tamten dział jest tylko strikte MMA.)


Pełno tutaj informacji na tematy MMA, jednakże nigdzie nie zauważyłem dość ważnej według mnie rzeczy dlatego postanowiłem samemu to napisać.


Tak więc dziękuję ślicznie naszym zajebistym redaktorom za prowadzenie tej wspaniałej i na nasze (Fanów ;p) szczęście wciąż ewoluującej strony. Na której niezaprzeczalnie można dowiedzieć się wszystkiego czego tylko dusza zapragnie w kwestiach MMA. Dziękuję panowie wam ślicznie za to co robicie na tej stronie i za to jak długo to robicie, mimo (jak sądzę) olbrzymiej liczby przeciwności. Dziękuję za waszą niebywale wyeksploatowaną ale wciąż świetnie funkcjonującą cierpliwość i wyrozumiałość, które to często nie są dostrzegane i doceniane przez użytkowników. Dziękuję wam także za to forum na którym teraz właśnie mam okazję składać te podziękowania. Uważam że stworzenie tego forum na stronie było wręcz genialnym posunięciem, bo daje większą możliwość fanom do zabierania głosu ;). Także dziękuję wam za stworzenie świetnego, a przede wszystkim profesjonalnego działu z profilami zawodników. To jak prowadzicie tą stronę i jak wciąż ją ulepszacie, to nic więcej jak kawał naprawdę zajebistej roboty. ;) Nie spoczywajcie pod żadnym pozorem na laurach! Proszę i apeluję o to! :D A także nie poddawajcie się jeśli tylko jest dla kogo to robić. A wierzcie mi że jest dla kogo. Bo choćby ja jeden jestem tego przykładem i dowodem, skoro pierwsze co robię po obudzeniu, w trakcie dnia (Z milion razy ;p), a także przed zaśnięciem to wejście na MMAROCKS żeby chociaż zerknąć czy nie dodano jakiegoś gorącego newsa. Nawet jeśli jest godzina 3 w nocy i nawet jeśli sprawdzałem już kilka razy ;p


Jednakże biorąc pod uwagę to w jakim kierunku strona ewoluuje i to że coraz więcej użytkowników ją współtworzy, chciałbym podziękować także im. Dziękuję wam że dzielicie się z nami tym wszystkim co sami znajdziecie w internecie, bo nie każdy ma czas i nie każdy wie jak szukać. Dziękuję także wszystkim autorom profili zawodników, bo trzeba naprawdę się napracować nad takim profilem żeby wyszedł tak profesjonalnie jak te na MMAROCKS.


Wszyscy ludzie robicie tutaj kawał naprawdę zajebistej roboty, za którą ja jestem wam niesamowicie wdzięczny. Z lubością spędzam czas na tej stronie właśnie dzięki wam ;) Dlatego jeszcze raz chcę podziękować tym wszystkim którzy tworzą czy też współtworzą MMAROCKS, za całe poświęcenie, czas, pracę a przede wszystkim przezwyciężanie wszelakich przeszkód jakie stają wam na drodze w tworzeniu tego portalu ;) DZIĘKUJĘ :)


Jeśli o czymś zapomniałem, albo też ktoś chciałby się odnieść do tego co napisałem to nie krępujcie się :) Jakiekolwiek słowa uznania mogą znaczyć więcej niż by mogło się wydawać, a nic nie kosztują. A gdy ktoś na nie zasługuje, tak jak Ci wszyscy przeze mnie wspomniani, to warto powiedzieć mu dziękuję ;)
 
ja jestem typem użytkownika, który bardzo rzadko się udziela na stronie czy też forum(tutaj chyba wcale) ale odwiedzam je i czytam regularnie(może nawet zbyt regularnie-po kilkanaście razy dziennie) :P w związku z powyższym czuję się zobligowany do podpisania się pod tym jakże wazeliniarskim postem Lucifera :D dobra robota panowie!
pozdr
 
Lucifer wchodzisz w dupkę aż miło.


A tak na poważnie to ciężko się nie zgodzić. Tak trzymać.
 
Kawal dobrej roboty...to swieta prawda przyznam,ale Lucifer to juz urasta do uzaleznienia ;) a zaden nalog nie jest dobry dla nalogowca :)
 
To dość zabawne że wcale mnie nie dziwi wasza reakcja ;p Powiedziałem coś co juz dawno powinno być powiedziane ;) A wazelinować nikomu nie muszę bo i w jakim celu?
 
Też tak mam, że co chwilę wchodzę na forum i stronę, żeby sprawdzić co się dzieje, nałóg totalny. Obyście Panowie nigdy nie przestali tutaj redaktorować. :D
 
Back
Top