Podzękowania dla Venom77 :)

eliano55

Maximum FC
Welterweight
Za polemike z debilem Snowdenem. Za to, że w ramach BE, potrafi mówić mądre słowa i nie jest "zuffa-zombie". Oraz za to że reprezentuje polską scene mma jako scenę "z głową" a nie tylko prymitywną opierającą się na "frak showach".

Podziękowania są odnośnie artykułu na BE, gdzie Snowden wyśmiewa wartość zwycięzcy walki Henderson-Pettis, jako kandydata #1 do tytułu wagi lekkiej w ufc.
Jak zawsze snowden nie potrafi zauważyć kilku faktów, takich jak to iż Benson rozjechał całą dywizje lekką w WEC będąc młodym zawodnikiem, jak to że Kenny Florian na mmalive powiedział, że Henderson to bestia i jego zestaw umiejętności sprawiał mu (Florianowi) probelmy, jak i to iż gdyby tylko Ben dostał okazje walki z kimś z top10 to by prawdopodobnie wygrał patrząc na jego zestaw umiejętności.

Dzięki raz jeszcze. Widząc ten artykuł miałem ochote się zalogować i wydać swoją opinie na temat snowdena oraz jego wiedzy, ale widze ze Ty zrobiłeś to za nas wszystkich tutaj. Za to dziękuje.
 
hehehe eliano55, ale ja się zgadzam, ze Snowdenem, że Bendo tak właściwie nie zasługuje na walkę o pas.


Nie zgadzam się z tym, że Snowden napisał, że Bendo/Pettis to najgorszy pretendent w historii UFC od czasów Justina Eilersa.


Moim zdaniem Serra, Lutter, Lesnar i pewnie Cote zasługiwali na walkę o pas mniej niż Henderson.
 
Bo wlasciwie nie - ale tak jak wyzej napisales okreslenie go najgorszym i to w jaki sposob Snowden ostatnio pisze, po prostu mnie wkurwilo na maxa.
 
Back
Top