Podludzie

Pisałem w temacie "polityka" o Holendrach z pracy, to tutaj też skrobne "ciekawostke".
Przez te parę lat jak pracuje w tej pracy, jedyną osobą jaka wyleciała za homofobie jest Holender.
Często widzę komentarze o zlewaciałej Holandii, i sam tak długo myślałem pomimo że tu mieszkam. Nie są tacy źli. Tu też ludzi wkurwia unia (imigranci, zielona energia), na lgbt na pewno jest większe poparcie społeczne niz u nas, ale to nic niezwykłego spotkać Holendra który też to pierdoli.
jak coś jest źle napisane to przepraszam, spaliłem sie trochę
Dikke Jonko Donderdag :blablabla:
 
Dlatego nigdy, powtarzam nigdy jakiejkolwiek wspólnoty majątkowej z babą w tych pojebanych czasach. Im wolno za dużo, mają sądy, policję, emocjonalne wsparcie itd. po swojej stronie. Ty zostajesz sam z chujem w ręku, tak to się kończy.

Chyba, że dasz sobie za nią uciąć rękę, jest twoim przyjacielem od lat, jesteście na podobnym poziomie intelektualnym, wszystko co macie dorabialiście się razem i to nie na zasadzie,
że ona wydawała na siebie i czasem zakupki typu żarcie a ty na całą resztę,
(ale tu i tak bym uważał, bo raz tak miałem i i tak się ostro poparzyłem + trochę popłynąłem)
tylko w przypadku gdy ona ponosiła realny koszt budowy domu/kupna mieszkania, opłat za wasze życie w tym i za wczasy
(tak tak białorycerzyki jebane, jak foka chce na wczasy to niech za swoje dupsko zapłaci - ty możesz mieć gest i na kolację zabrać płacąc)
.
Za każdym razem mam nadzieję że to bait
#piekłokobiet
Widać że to jakaś patologia ale z drugiej strony kobiety mają tak napierdolone w głowach że wszystko jest możliwe.

Wiadomo, że to pewnie jacyś podludzie (chociaż chuj wie czy kompletni, bo błędów w miarę nie robi i emotek jak kasjusz nie napierdala a to pierwsza oznaka, że nie dno totalne). Emocje kobiety mogą ją pociągnąć do niewyobrażalnych dla nas samców decyzji i trzeba mieć tego świadomość. ZAWSZE
 
Last edited:
Back
Top