Podcasty różne

Grzyb na scianie okazuje sie grozniejszy niz moze sie wydawac. Bardzo ciekawa dyskusja. Warto posluchac.
 
Jak ktoś próbuje tak jak ja wejść w temat inwestowania to polecam podcast 21 % w rok na Spotify.
 
Nie słuchałem dawno tego i niech mi ktoś wytłumaczy Mike zawsze tak słabo ogarnia ? On prawie nic nie mówi, Henry prowadzi cały podcast xD

 
Odnisolem wrazenie, ze facet nie sledzi na biezaco chociazby tego co dzieje sie w Izraelu i odnosi sie tylko do badan laboratoryjnych, ktore byly duzo bardziej optymistyczne.
No właśnie też tak mi się przez myśli przewinęło, też jak mówił o szczepieniu dzieci...
 
Dzisiaj wlecial Jocko, polecam :) Koleś ma 60 lat!!


Jocko chce u siebie Navala, Drago chyba mu w tym pomoze :)
Wsopmnieli tez o
 
Last edited:
  • Like
Reactions: JB_
Oby tak bylo, co jest bardzo prawdopodobne, bo nawet jakby, powiedzmy jakos ujebali te Spotify za Rogana. Nie wiem, zaplacili im wiecej albo jakos inaczej dogadali sie z ich wlascicielami, to mysle, ze Rogan juz jest, w tej chwili za duzy. Obojetnie gdzie by sie nie przeniosl, pociagnie za soba potezna rzesze odbiorcow, wiec wszelkie proby wyciszenia JRE beda niemozliwe i paradoksalnie moga zadzialac, jeszcze na jego korzysc.

Mysle, ze internet jaki jest nam znany obecnie jest sola w oku wszelkiej masci zakulisowym decydentom i mozna byc pewnym, ze w najblizszej przyszlosci beda starac sie jakos to okielznac. Oczywiscie wiadomo, ze dla dobra ogolu, jak zawsze...
Mają na pewno problem techniczny z Roganem, bo ze Spotify podpisał konkretną umowę z konkretnymi zapisami, przez co nawet gdyby chcieli go ujebać - Joe ma opcję iść w pozew i ich oskurować za naruszenie warunków. Umowa to umowa, a nie jakieś "warunki i postanowienia ogólne" które YT czy inny FB może sobie zmieniać nawet trzy razy na tydzień wedle ich widzimisię.
 
Cześć, zarejestrowałem się na forum żeby sprawdzić o co chodzi z Roganem. CZy przypadkiem nie jest winowajcą jego ostatnia wypowiedź? Spotfy skutecznie blokuje takie odcinki. :facepalm:
 
Tyle się dzieje na świecie, a ja wciąż oglądam filmy i seriale. Chyba będę musiał śledzić ten wątek więcej.:boss:
 
Back
Top