Podcasty różne



@Dzihados @defthomas @dizel77 @JB_

ah-shit-here-we-go-again-ah-shit.gif
 
O, nie wiedziałem że Drago drugi raz był u Jocko. Mega polecam. Póki co dużo o historii, socjaliźmie, komunistach...
Edit: o biciu innych ludzi też sporo XD
 
Last edited:
Anarchista z TradConem, moze byc ciekawie


EDIT:
Póki co ciekawa rozmowa, polecam!
 
Last edited:
Destiny taki jakby buńczuczny w każdym pierwszym zdaniu, a potem pełna zgoda z Shapiro XD

Właśnie słucham - dotyczy bieżących wydarzeń w końcu

Destiny zmienia oblicze jak ma za przeciwnika kogoś z kim ma personalną vendettę, często jest bardziej opanowany w debatach ze skrajną prawicą niż z ludźmi o podobnych poglądach. Personalnie lubi Bena Shapiro co jest grzechem ciężkim w jego środowisku, nawet zdarzyło mu się chwalić Jordana Petersona (kolejny grzech ciężki).

:fjedzia:
 
Destiny zmienia oblicze jak ma za przeciwnika kogoś z kim ma personalną vendettę, często jest bardziej opanowany w debatach ze skrajną prawicą niż z ludźmi o podobnych poglądach. Personalnie lubi Bena Shapiro co jest grzechem ciężkim w jego środowisku, nawet zdarzyło mu się chwalić Jordana Petersona (kolejny grzech ciężki).

:fjedzia:
To co mnie od Destiny odpycha to sposób jego dyskusji, ale przede wszystkim mam wrażenie, że to jest taki zlepek poglądów bez wspólnego mianownika. Chaos. Kłóci się by kłócić, atakuje z grubej, potem odpuszcza. To nie chodzi o to czy ja się w danej kwestii z nim zgadzam czy nie, wiem że to jest wszystko chwiejne, tymczasowe, z dupy.

No i jednak ciężko szanować typów, tak nijakich w życiu prywartnym,.
 
To co mnie od Destiny odpycha to sposób jego dyskusji, ale przede wszystkim mam wrażenie, że to jest taki zlepek poglądów bez wspólnego mianownika. Chaos. Kłóci się by kłócić, atakuje z grubej, potem odpuszcza. To nie chodzi o to czy ja się w danej kwestii z nim zgadzam czy nie, wiem że to jest wszystko chwiejne, tymczasowe, z dupy.

No i jednak ciężko szanować typów, tak nijakich w życiu prywartnym,.
Te debaty to rodzaj intelektualnej masturbacji, sportu dla nerdów. Dwóch gości przygotowuje się tygodniami do konfrontacji, a potem chodzi już tylko o złapanie przeciwnika w jego słabości. To, że Destiny potrafi wszędzie znaleźć obie strony medalu, to podstawa w tym zawodzie, ważne jest tylko, aby udowodnić swoje racje z wybranej pozycji.

Niewątpliwie czasem można usłyszeć jakieś wartościowe argumenty, ale tak ogólnie ja to traktuję bardziej jako rozrywkę. Nie uważam też, że Destiny i Shapiro są najlepsi w tym fachu, ich najsłynniejsze występy były na tle studentów, albo youtuberów, czyli nabite na ogórkach.
 


Natanek ma rację, ale tym komentarzem właśnie wystawił się na odstrzał, bo debatowanie na twitterze, a nie na żywo jest bardzo źle odbierane ( i słusznie).
 


Ładna kobieta, ale nazywanie Tuckera bohaterem dziennikarstwa? Koń by się uśmiał. Prawdziwi dziennikarze są w piachu, za kratami lub uciekli z Rosji.

:DC:

Globalny trybalizm jak widać opanował też "opozycję" "bieżących elit" (cokolwiek te terminy znaczą).

Bycie w "opozycji" jak widać determinuje od razu cały pakiet poglądów. Kiedyś sie smialismy z łykającej wszystko jak leci lewicy, ale jej "alternatywa" jak widac choruje na to samo.

Smutne... ...i samotne. Trzeba te samotnosc wziac na klate i grac swoje. Raz z tymi to, drugi raz przeciwko pierwszym z drugimi. A przeciez człek by chciał prostolinijnie: z przyjacielem do grobowej deski.

Tak jak jestem z Evą w jej walce z jewroekoparanoją, tak jej wypowiadanie się w ten sposob o Tuckerze (ktory po prostu sie przeczyscil, troche porozciągał i nawazelinowal, ot i caly dziennikarski kunszt), pokazuje okazuje jak mały krąg zainteresowan posiada i jak malo rozumie z wielkiej gry - ktora takze dotyczy jej ukochanych holenderskich rolnikow. Ona mysli ze jak Putin wygra to w EU bedzie dobrobyt? Ze podatki beda mniejsze? Ze jewroekopierdolec sie skonczy? Ze migrantow nie bedzie? Ja pierdolę, jakie to jest smutne.

Na drugą nóżkę, nasz premier skamle jak jak dziewczynka nieumiejętnie grająca emocjami. Do starych wyg. Zero kumania co się dzieje w USA wewnętrznie i międzynarodowo. Takie tanie gierki to mogl w opozycji robic, a nie jako urzedujacy premier. Przerażające.
 
Back
Top