PODCAST: Bęben w korku

Czemu mnie nie poinformowałeś o nowym podcaście
Jonessad.png
naprawdę nie chciałem nawalić :(
 
Podcastów ostatnio aż nadto,
lecz i ja swój wrzucę, droga dziatwo
Man do nadrobienia Podcasty, ale tyle się dzieje że trudno z czasem :) Może by było lepiej by były tak po max 15min? Wiem wiem bębna nie powinno się ograniczać ale ile tam się zmieści? Lodówka, teściowa, stadion narodowy ;)
 
Man do nadrobienia Podcasty, ale tyle się dzieje że trudno z czasem :) Może by było lepiej by były tak po max 15min? Wiem wiem bębna nie powinno się ograniczać ale ile tam się zmieści? Lodówka, teściowa, stadion narodowy ;)
U mnie raczej średnio 30 minut - dziś wyjątek, bo TdP zakorkował miasto :/
 
Albo tak jak ITC, na zippshare wrzucają i dają link w opisie.
Z zippshare w miarę ściąga, choć i tam czasem zawiechy na komórce są.
 
@MysticBęben nadrabiam w korku 7 :) dałbyś radę tak w korku dopierniczyć 220km? tak przyjemnie słychać silnik ;) Poezja stary i dobra gadana :) :beer:
Dziewiątka, boję się, że będzie trochę przegadana. Dłużyzny. Nie wiem, bo sam nie przesluchałem jeszcze. Na pewno zostanę przy połgodzinnych odcinkach.
 
@kaczka41 @Mojso - pytaliście o pobieranie - w mojej sygnie jest link do folderu Bęben w Korku na dropboxie - stamtąd można pobrać (wyskakuje logowanie do dropboxa, ale można to skipnąć i przejść bezpośrednio do pobierania zawartości folderu, albo poszczególnych odcinków)
 
Back
Top