lugasek

UFC
Middleweight
bigptlogo.gif


pt_tommygun.jpg


Pobieramy grę za free


Poradnik jak lutować w multiplayer

Pobieramy

Odpalamy przyciskiem ON. Wchodzimy w sieć i wybieramy, czy chcemy stworzyć sieć, czy dołączyć do sieci utworzonej przez kogoś innego. Jeśli stworzyłeś sieć to podajesz drugiej osobie login i hasło i loguję się ona w programie radmin do twojej sieci.




Screenshot (54).png


Gdy już jesteście połączeni. Wchodzicie w C:\Users\Administrator\Documents\My Games\Pocket Tanks
Screenshot (58).png

i otwieracie plik pt.cfg w notatniku.
Screenshot (61).png

Screenshot (62).png

Zmieniacie networkIPSupport z 0 na 1. Zapisujecie i wychodzicie.

Screenshot (63).png


Odpalacie gre i wchodzicie w lan game. Potwierdzacie wszystkie komunikaty.

Jeśli chcesz się połączyć z drugą osobą to wpisujesz jej adres ip z programu radminvpn i klikasz find game
Screenshot (67).png



Jeśli Ty stworzyłeś serwer to klikasz create game i czekasz jak drugą osoba dołączy do Twojej gry.
Screenshot (68).png



Zapraszam do lutowania.



 
Podziękowania dla @Olo :kis: Za wyjątkowej klasy pomoc w przetestowaniu opcji sieciowych. Błyskawicznie ogarnął temat. Polecam allegrowicza.
 
Może jeszcze w pocket tanks? Nie nabiorę się na to.
:rutekajak:
kurła, jak zakładałem tematy z innymi grami to nikt nie chciał lutować bo za słabe bebechy. Jak teraz jest gierka co pójdzie na mikrofalówce to też nie ma chętnych.


a tutaj w jakieś piłkarzyki lutowali


 
no czekam już od paru dni, aż się odezwiesz wieczorem.
Dopiero na chatę wróciłem, nie dam rady dzisiaj. Ty masz te Wormsy na którejś platformie? Bo nie wiem czy np. jak ja mam na Steamie, a Ty nie to można grać i czy lutować jakiegoś pirata z neta.
 
Back
Top