Pniaku bez UFC

G

Guest

Guest
Słusznie czy niesłusznie waszym zdaniem został wywalony z UFC ?



Rousimar-Palhares-640x360.png
 
Wow, a został? Mały szok, obejrzałem sobotnie UFC do jego walki i zasnąłem. Za 2h dokończę. Nie wiem o co chodzi, bo wygrał, a to raczej niecodzienne ;) Myśłałem, że może jak przegra, ale...
 
A to taki powód, no proszę. To w sumie brawo, trzeba zachowywać zimną krew do końca...Pudzian może zapomnieć o UFC ;) Z drugiej strony szkoda, że Rousimar ma taki łeb, a nie inny.
 
ma co nie tak z glowa, az jestem ciekaw co mu moze dolegac, sterydy tak odjebaly? :O



kaczucha ladnie gifowo poudawadnial.
 
zawodnik dobry, ale nie ma poukładane pod niektórymi względami pod czapką. dobra decyzja. ja bym go z Mamedem zobaczył chętnie :-)
 
Nie dość, że by urwał nogę Czeczenowi, to jeszcze Janusze by się obrazili na KSW, że takie bandyckie walki pokazują. Hajs i Lewy oddalają. <czyta w myślach>
 
Ja do dzis nie moge mu zapomniec tego co zrobil Drwalowi wiec dla mnie to sluszna decyzja, MMA jest sportem wystarczajaco urazowym by takimi zachowaniami zwiekszac ryzyko kontuzji. Troche jednak sie dziwie osobom popierajacym decyzje Dany i natychmiast rozpatrujacym jego wystep na KSW. Przeciez przy praktyce przerywania walk jakiej jestesmy czesto swiadkami w tej federacji Palhares moglby urwac noge juz nie w przenosni lecz doslownie. Inna sprawa, ze jestem ciekaw czy Tomek chcialby rewanzu z Toquinho ?
 
Poleciał nie za niedzielny występ lecz za całokształt.



Odchodzi niby najlepszy zawodnik w UFC od urywania nóg ale wzruszał sie nie będę. Dobra decyzja łysego
 
Nie dość, że by urwał nogę Czeczenowi, to jeszcze Janusze by się obrazili na KSW, że takie bandyckie walki pokazują. Hajs i Lewy oddalają. <czyta w myślach>


Mam podobne zdanie na temat jego ewentualnej walki z Mamedem :)



Pewnie bellator go podpisze.
 
Pewnie ze dobrze ,moim zdaniem przeciaga skretowki specjalnie albo sterydy zryly mu tak beret ze traci kontakt z rzeczywistoscia .
 
Nadmierna agresje i brak myslenia o konsekwencjach tez uwazam za tracenie kontaktu z rzeczywistoscia.
 
Bardziej mnie kręci Mamed vs Pniak niż Mamed vs Okami. Chociaż powiem szczerze, że na żadne zestawienie bym nie narzekał...



Bez sensu było go teraz wywalać. Po porażce w kolejnym pojedynku z jakimś mocnym stójkowiczem jak najbardziej, ale nie teraz.
 
Fakt, że nogi urywał pierwszorzędnie, ale no bez przesady. Dobra decyzja moim zdaniem. Pewnie podpisze kontrakt z inną organizacją i będzie dalej robił swoje.
 
Pierwszorzędna decyzja Danki. Osobiście lubuje się w technikach Palharesa szkoda tylko, że nie używa ich zgłową i przyznam że z każdą kolejną przeciągniętą dzwignią zastanawiałem się co on tam jeszcze robi, aż w końcu.....
 
Według mnie gość może mieć lekką niepełnosprawność intelektualną (niski iloraz inteligencji) w połączeniu z takim wyłączeniem wszystkich innych bodźców myślowych podczas samej walki, że nie odczuwa od razu klepania, a na sędziego reaguje dopiero po chwili...
 
To jak to jest sterydy "wyżerają" mózg :-) ? Pytam bo się nie znam i może mnie uświadomicie :-)
 
Słusznie został zwolniony. Mimo to bardzo chętnie zobaczyłbym go przeciwko Mamedowi, ale coś mi się wydaje, że Kawul i Lewy nie będą mieć odwagi, żeby wystawić go przeciwko niemu, zbyt duże ryzyko, że urwie mu nogę i skończy się miszczowanie.
 
Ja nie chciałbym wogóle widzieć tego przygłupa w Polsce. Jeszcze przeciągnie któremuś z naszych dźwignie i po karierze.
 
Back
Top